Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem enged másnak a közelébe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged másnak a közelébe. Megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékenykedő típus. Nagyon aggódik értem hogy elveszít meg hogy nem figyelek rá eléggé... többször beszéltem már erről vele, hogy engedjen más férfiakkal beszélgetni.. munkatársak , régi barátok, utcabeliek... egyszerűen gyűlöli ha szóba állok valakivel. facebokomrol letiltotta az exeimet is pedig nem beszélek velük meg a testvéremet is.. na ez már tényleg túlzás... nem tudom vele rendesen megbeszéllni a dolgokat.. szerintetek?
2013. dec. 23. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Majd visszakönyörgi magát, és akkor majd megszabhatod ezeket feltételeknek.
2013. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tarnolf ***** válasza:

"facebokomrol letiltotta "


Először is, mi a jó égért adod meg neki a jelszavad? Attól még, hogy nem tudja a facebook jelszavadat meg te se az övét, bízhattok egymásban, ez majdnem olyan, mintha a naplódat odaadnád neki, hogy olvassa el...


Amúgy meg nem bízik benned, ez tiszta sor. Én a helyedben kidobnám, azért a féltékenységnek is van egy bizonyos határa, de ez, hogy még a tesódat is letiltja.

2013. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez már alapból beteg, de hogy még a testvéredet is letiltja? o.O

Ne legyél már ekkora birka... állj a sarkadra.

2013. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, amit csinál. Ezzel az erővel, akkor ő meg egyetlen más nővel se beszéljen. Még a saját anyjával se kb? :)

Egyébként ha tényleg tettekkel bizonyítod, hogy szereted és az exeid sem azért ismerőseid, hogy csekkold őket, akkor eléggé kiakasztó ez. ELgondolkodnék a közös jövőn...

2013. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
WTF... Fiúként.
2013. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már egyszer szakítottam vele emiatt, mert megmondtam neki ezt már nem bírom meg ez már tényleg beteges... és én fordítom meg a dolgokat hogy ne ő hanem én legyek a hibás megint.. széép. visszakönyörögte magát..és adtam neki új esélyt de most újra elkezdte
2013. dec. 23. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Csald meg hogy legyen rá oka
2013. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom egyes emberek kérdéseit olvasva az ember azt gondolja, "mekkora sötét, minek teszi fel ezt a kérdést? teljesen egyértelmű a válasz" De most komolyan, nem cikizésből mondom!!!


Nyilván ha képtelenek vagytok megbeszélni a dolgot, akkor szakítani kell, és utána ne könyörögje vissza magát, ne legyél már ilyen buta!!Tiltsd le őt is, ahogy tette ezt másokkal. RÖHEJ.

2013. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#4/8-nak igazat adok! Mi az hogy: "meg a testvéremet is...", ennyi erővel akkor te is megmondhatod neki hogy ne beszéljen soha többet életébe egyetlen nővel se rajtad kívül mert te féltékeny leszel. (én is féltékeny típusú vagyok de azért nem tiltanám el a barátnőmet saját testvérétől nehogy megcsaljon vele, ez azért már szánalmas)
2013. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak ennyit kérdezz tőle:és te hány nővel beszélsz?


hagyd ott a fenébe

2013. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!