Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogy jott ossze a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy jott ossze a jelenlegi parjaval?

Figyelt kérdés
Milyen korulmenyek koszt volt az elso csok? Mivolt eddig a legjobb dolog a kapcsolatotokban,vagy mi volt a legdurvabb?, miota vagytok egyut? Melyik szoval jelemezned a kapcsolatotokat? .....stb.
2013. dec. 23. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
love.hu.. leitattam, angyalport tettem a piájába és megvolt..majd másnap reggel azt hitte annyira jólérezte magát,hogy nem emlékszik rá... 1 évevagyunk együtt azóta...
2013. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 hónapja Honfoglalón. Távkapcsolatban élünk egyszerűen nagyszerű tökéletesen kiegészítjük egymást igaz nálunk is vannak hullám völgyek de soha eddig nem vitatkoztunk még. Igaz nagyon rossz,hogy messze élünk egymástól (3000km) de rá megéri várni. Az első csókomat 4 hónapnyi ismeretség után kaptam akkor jött ide először csak azért ,hogy megismerjen :3 nézegettük a csillagokat utána meg egy kis tavacska mellett ( nem így volt tervezve :) ) adtam neki egy puszit ő magához húzott és megcsókolt :)

A legjobb az,hogy nagyon jó közöttünk az összhang ő a legjobb barátom és ő a szerelmem is egyben soha nem bántana meg vagy bántana szántszándékkal és mindig nagyon megértő és figyelmes pedig nem vagyok könnyű eset :) A legrosszabb az ,hogy fél éveket kell várnunk arra,hogy találkozhassunk de remélhetőleg ez hamarosan megváltozik :)


a szó amivel jellemezném a kapcsolatunk az az ,hogy Mesebeli :)

2013. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy swinger klubban voltam, es a bufeben osszefutottam a csajjal akiben korabban elmentem. Beszelgetni kezdtunk es kiderult, hogy egesz jo fej. Azota egyutt vagyunk, most jon a masodik baba. 37F
2013. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én itt :) Számomra is hihetetlen, hogy pont itt, de egy kérdésemre írt valamit és privátozni kezdtünk. Az a fura, hogy ő nagyon csinos nő én meg kis önbizalomhiányos csúnya fiúka vagyok, aki régen itt szokott sírni, de mégis elfogadott olyannak, amilyen vagyok :)
2013. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szó amivel jellemezném a kapcsolatunkat a feltétlen.

Egy fesztiválon ismerkedtünk meg, utána elég sokáig randiztunk, az egyik este mikor hazakísért beszélgettünk a ház előtt és ott csókolt meg először. 6 éve vagyunk együtt.

Rengeteg durva dolog volt már de konkrétan csak egyre emlékszem. Együtt voltunk melózni fény és hangtechnikát szoktunk csinálni mindenféle közéleti eseményen, alkalmanként én fel is lépek.

Olyan hajnal négy fele indultunk Sopronból haza Pestre, mindketten fáradtak voltunk nagyon, előtte megbeszéltük hogy másnap elmegyünk egy házibuliba. valami apróságon összevesztünk mikor hazavitt - még akkor külön éltünk -, és közölte hogy adjam oda a bort meg a kólát, ő hazasétál a kocsit itt hagyja közben meg megissza. Nagyon összevesztünk és így is váltunk el, ami nálunk nagyon nem jellemző. Egész éjszaka zokogtam, nem tudtam aludni, minden bajom volt, aztán másnap átjött és kibékültünk.


Legjobb meg, hát olyan is rengeteg volt. Mind közül a legszebb mégis az volt, amikor először elmondta milyennek lát, hogy mennyit számítok az életében.

2013. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ManderleyRe ***** válasza:

Közös ismerősünk írt, hogy van egy srác, akivel egy helyre járunk és a sráccal két nap múlva találkoztam. asszem 3 randink volt és kb. 3 hónapig "ismerkedtünk", aztán levitt a szépen kivilágított Duna-partra és megcsókolt.

A legjobb az, hogy együtt vagyunk, és ebbe minden egyes pillanat beletartozik.

A legdurvább, amikor két hétig külön voltunk, beszéltünk, találkoztunk, csak nagyon rossz időszakot éltünk meg.

Két éve vagyunk együtt.

Az egy szó, amivel jellemezném: őrült.

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!