Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy férfi házias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi házias (szokott porszívózni, olykor főzni, mosni), mennyire előny ez?

Figyelt kérdés
Ha segít nektek a házimunkában, amikor megkéritek rá, vagy olykor önszántából is megcsinál ezt-azt. Ugye nem válik ez nálatok idővel alapkövetelménnyé, hanem értékelitek?
2013. dec. 23. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
ezeket a férfiakat néha kihasználják... sajnos :S
2013. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy idő után már nem értékelik...:/ legalább is tapasztalataim szerint...de az is szokot lenni, hogy az elején segít, de aztán mert lusta lesz :D
2013. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, de ez nálam alapkövetelmény.

Manapság úgy nem lehet háztartást vezetni, hogy minden a nő nyakába szakad. Dolgozzak, tartsam rendben a házat, (és ha van még gyereket is neveljek).


Nem kívánok háztartási robot lenni. A terheket meg akarom osztani életem párjával. Főleg azért, mert ha velem történne valami akkor nem akarom, hogy a pici párom meghaljon a saját mocskában, és esetleg éhen, ha nem találja a pizzahut telefonszámát.

2013. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
A férfi dolgozik, a nő otthon végzi a házimunkát+gyereket nevel. Az már más kérdés, hogy 1 kereset nem elég.
2013. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
A párom házias. Szokott porszívózni, boltba járni, ha úgy van elmosogat, de alapból ez az én dolgom szokott lenni. De én örülök, hogy ilyen. Ugyanúgy ha mondjuk férfimunka van itthon, de nem olyan nehéz, amit én is meg tudok csinálni, én is meg szoktam csinálni.
2013. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is alapkövetelmény, hiszen manapság már a nök is járnak dolgozni, így a házimunkát is illik megosztani. Ettöl függetlenül értékelném, aki ilyen, mert sajnos nem minden férfira jellemzö, hogy részt vesz az ehhez hasonló teendökben.
2013. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Hát olyankor félredug:D
2013. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Alfonzinának üzenném, ha már az eredeti kommentemet kivették: az ilyen felfogású nő meg is érdemli azt a sorsot, ami rá vár. Annyi esze nincs, hogy felfogja, hogy a párja sem kíván háztartási robot lenni, és teljesen vak a saját egójától és szempontjaitól.
2013. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én annyit tapasztaltam, hogy a főzni tudást nem értékelik, még ha előny is az életben.

A mai 18-25 női korosztályát frusztrálja, hogy képes vagyok kézzel akár kenyeret sütni, vagy pizzát. Meg még sok minden mást sütni-főzni.


24/f

2013. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen előny!
2013. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!