Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gondolkodás uralkodik a férfiak között, hogy barátnőt tartani pénz?

Figyelt kérdés

Láttam egy kommentet, ami nagyon elszomorított:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__51..


"Mert nincs pénzem barátnőre. Amúgy meg nem kaphatóak a lányok szexkapcsolatra. Gondolkoztam már, hogy szerzek egy barátnőt, de nagyon sok pénzbe kerül :("


Így gondolkodnak férfiak, hogy pénzbe kerül a csaj, mi ez valami tárgy a nő? Vagy mi??

Aki pénzel tud eltartani egy nőt az valami eszméletlen lúzer, nagy szerencsétlenség.

Egy ilyen férfinek milyen az érzelmi intelligenciája? Hogy gondolkodik egy párkapcsolatról? Egy ilyen pasi tartani akar egy nőt, nem szeretni?


2013. dec. 23. 15:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ami igaz az igaz.Egy nő pénzbe kerül.A más kérdés,hogy az itt sírók ezt hozzák fel okként,hogy nem tudnak csajozni..
2013. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es Max. egy ri*bi, de nem NŐ. Azért kerül pénzbe, mert ti férfiak így álltok hozzá
2013. dec. 23. 15:42
 3/29 anonim ***** válasza:
pedig most karácsonykor venni is kell neki valamit. :D
2013. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nekem sok barátnőm volt, de mindig ő fizetett, ő akart engem nem engedett hogy bármit is álljak. Mikor vettem neki szülinapjára egy parfümöt 10 ezerért teljesen kiakadt......
2013. dec. 23. 15:43
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a hiszti.

Egy nő is pénzbe kerül.

Vegyük például a randevút.A nőnek fizetek italt vagy valamit.Tehát már pénzbe kerül.

Ez durva sarkítás de a lényeget tükrözi.Nem kell ezen megsértődni.Mert szerény véleményem szerint megéri,mert ő meg mást nyújt és kapcsolatban bőven viszonozza.

2013. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Még, ha nem is arra kell a pénz, hogy a barátnődnek add de kell valamennyi. A lányok elvárják, hogy legyen pénzed és nem jönnek össze egy csóróval/munkanélkülivel.
2013. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös Mit nyújtanak ők mást, amit te nem?
2013. dec. 23. 15:49
 8/29 anonim ***** válasza:

Nem minden nőnél elsődleges a pénz. Az én párom sem multimilliárdos, nem is járunk el sűrűn sehová, mégis ő az az ember aki nekem kell, nem a pénztárca alapján választottam. És ezzel nagyon sok nő így van, persze a r.bik kivételek, akiknek a külcsíny kell, meg a csillivilli, és a folyamatos csavargás... Az ilyen illető aki az általad beidézett részt írta, el van csökevényesedve! Érzelmileg analfabéta... az ilyennek nem való nő, semmilyen formában!


23L

2013. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan már, ez hülyeség.. Hány olyan ember van, aki szegény, munkanélküli, mégis van barátnője, felesége.. Azok a pasik találnak ki ilyen kifogásokat, akik képtelenek becsajozni, mert vagy nagyon rondák, vagy elviselhetetlen a személyiségük. Amúgy meg az az ember aki úgy fogalmaz, hogy "barátnőt tartani", ne csodálkozzon azon, hogy a kutyának sem kell.
2013. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as :)
2013. dec. 23. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!