Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet vége egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet vége egy kapcsolatnak, ami évekig működött?

Figyelt kérdés
Mik a leggyakoribb okok?
2013. dec. 23. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megunják egymást, vagy az egyik (vagy mindkét) fél külseje negatív irányban megváltozik, sőt gyakran a személyiségük is.
2013. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hat en olvastam egy ilyen tudomanyos tenyt h az emberi agy 5evig termeli a szerelmi hormont(ennyi eleg biztonsagba tudni az utodot csalad alapitasra) 5ev utan elmulik a szerelem es szet mennek. tovabbi okok lehetnek a nem sok kozos dolgok a nem 1utt ertes. vagy csak szimplan a szeretet. ezt ugyertem h pl egy ember szereti a masikat. es mondjuk vmivel meg bantjak 1mast. jon a bunkozas a veszekedes stb stb. sztem ezek
2013. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a nő talál egy jóképűbb pasit.
2013. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elmúlik a szerelem szöveg akkora hülyeség....


Ha 2 embernek igazi érzései vannak: szerelem : akkor az nem múlik el soha.


Ha fellángolás akkor igen.


Amúgy legtöbbször a hűtlenség miatt érnek véget a kapcsolatok, illetve azért mert nem ismerik ki egymást eléggé, és úgy töltenek el éveket együtt, hogy nincsenek tisztában azzal mit akar a másik a kapcsolattól.


pl: A férjem egyik munkatársa: 8 év után szakított a barátjával, mert az nem kérte meg a kezét, vagyis nem akart házasodni.


(ha jobban megismerik egymást, és a jövőbeli terveiket, nem pocsékolt volna el a csaj 8 évet az életéből a semmire...) hanem mondjuk 1 év után otthagyja azt aki nem akar házasodni, és keres olyat akinek szintén fontos.


Én ismerősöm 5,5 év után szakított a pasijával mert az megcsalta, plusz évek óta ígérgetve lett neki az esküvő, gyerek, de a csajnak nem esett le, hogy a pasi csak halogatja az elköteleződést, mert amúgy esze ágában nem volt se házasodni, se összeköltözni, se gyereket vállalni.

Magyarul a csaj nem ismerte eléggé a pasit ahhoz, hogy tudja milyen és mit várhat tőle.


De ezek csak egy példák voltak.


27/N

2013. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
javítva: ezek csak példák voltak. sok mások is lehet.
2013. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 ez a társadalmi elvárások miatt is lehet.


Amennyire én látom, a nőket állandóan piszkálják, hogy vállaljanak családot, gyereket. kb. 18 éves kortól kérdezgetik, hogy mikor házasodik.


A pasik meg ugye szemetek, ha nem akarnak elköteleződni egy nő mellett...


Szóval a kényszer, a társadalmi kiszolgáltatottságtól való félelem is erősen közre játszik sajna.


20/F

2013. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a pasi találkozik Rebeccával...
2013. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!