Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy karácsonyra a páromnak csak egy tábla csokit veszek?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok a párommal. Sajnos ő elég csinos és ad magára, gondolom fontos neki a pénz. De én nagyon szegény vagyok, így csak egy tábla csokit tudok adni neki
2013. dec. 23. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz többet adni neki, akkor nem gáz, meg fogja érteni, ha nem, akkor ne sajnáld magad!
2013. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret téged és ismer is már akkor nem fog ezen kiakadni hanem örül h kapott valamit, örül a gesztusnak.


Na látod! Most majd kiderül h pénzéhes e!

2013. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Amúgy meg 4 hónap alatt nyilván észrevette, hogy nem állsz valami jól anyagilag, úgyhogy ne problémázz ezen.
2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz:)
2013. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szándék a fontos. Biztos megérti, ha szeret, meg amúgy is, ez nem az ajándékozásról szól. (ha igen, ott már régen baj van)

Meg tudsz neki adni olyat is, ami nem kerül pénzbe. Kis versike rajzocskával, esetleg be is keretezheted, ha van otthon valami fölös. Egy szál virág, valamilyen kézműves dolog (hobbijával kapcsolatosan vagy szimbólum ami a szeretetet fejezi ki), a te kezed által készített sütemény, csokoládé. Közös fotó kinyomtatása se rossz ötlet.

2013. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem az hisz szívből adod!!
2013. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik nem kerülnek pénzbe... Mondjuk csak azt nézed, hogy neki jó legyen, minden szempontból...:)Kényeztesd egy kicsit, szerintem nem bánja. :D
2013. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem ajándékot se kap a bnőm... megmondtam tavaly hogy elég volt a karácsonyból, meg az ajándékozásból, idén senki sem kap semmit.
2013. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Haver,a karácsony nem az ajándékokról szól :)
2013. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!