Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti ilyen helyzetbe mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt a barátommal . Eljegyzett , elterveztük hogy jövő szeptemberben összeköltözünk együtt pesten . Most 2 hónapja lett egy nagyobb vita , szakítottunk . Megbeszéltük , kibékültünk , de mindketten nagyon bántottuk egymást és ő úgy érzi nekem kell tepernem utána . Tavaly szilvesztert nélküle akartam tölteni és olyan balhét csinált belőle hogy ha valakivel együtt van akkor azzal kell lenni akit szeret . Most ő tőlem 300kmre akar lenni a haverjánál mert állítólag pont aznap lesz ott egy munka felvételi és hogy szeretne oda menni és valószínű hogy össze is fog jönni . Mondtam neki hogy tolja el egy héttel mert vele szeretném tölteni az ünnepeket és erre én vagyok a köcsög mert nekem támogatnom kéne mindenben és ilyenek .. Megkérdeztem hogy milett az összeköltözéssel és mondta hogy már nem érdekli mert ha én szeretem akkor várok rá pár évet hogy összeköltözzünk és őt nem érdekli most semmi csak elakar menni oda melózni . Mondtam neki hogy jó dolgozzon de miért nem oldja meg úgy hogy velem ... és erre annyit mondott hogy minden képp ott akar dolgozni , tőlem 300kmre . Ti mit csinálnátok ? Tényleg ennyire g*ci vagyok mert vele szeretnék lenni nem pedig távkapcsolatban és mindenben támogatnom kéne még ha ez nekem nagyon rossz is ?
2013. dec. 23. 17:35
 1/7 zotanbro ***** válasza:
szakits vele es megoldodik minden
2013. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kidobnám hogy rájöjjön hogy mekkora köcsög veled
2013. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem o a kocsog nem te es szerintem mar nem is erdekled annyira az ilyet jobb elfelejteni
2013. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WheneverYouWant ***** válasza:
szerintem felejtsd el de gyorsan... Megérthető néhány szakmában hogy valaki csak messze kaphat igazán jó állást.. azt nem részletezted milyen meló ez de nemis érdekes . a lényeg szerintem hogy ha szeretek valakit és el kell mennem messzire meló miatt akkor keresek rá valami lehetőséget vagy megoldást hogy a párom is jöhessen... ha ez nem történt meg akkor nem érdemes vele foglalkozni.
2013. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hiába mondtam neki hogy ha elmegy akkor lemond rólam ... azt mondja hogy elmegy mindenképp oda szilveszterezni és nincs más opció , teljesen elhiszi hogy így is neki vn igaza
2013. dec. 23. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt a pasit felejsd el menj buliz egy jot te is
2013. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A, nem tudom hogy hány éves vagy, de egy munkamegbeszélést nem lehet csak úgy tologatni kedvedre ide oda. kapsz egy időpontot és kész, nincs az hogy nem érek rá mert szül a kutyám. Felvesznek mást a helyedre.



B, dobd ki, én már az első összeveszés után se békültem ki volna vele.

2013. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!