Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van az hogy a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van az hogy a magas mérce miatt nem találják egymást a párok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:41
1 2
 1/13 WheneverYouWant ***** válasza:
51%
Nálam 100% ig ez van. Jó melóm van meg egy rakás pénzem. az életben megvan minden ami kellhet. Csak egy lány kellene már. De azt én fogom kiválasztani hogy amit elértem az életben azt kivel fogom megosztani. És hát az a lány aki megérdemelné elég ritka.
2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Szánalmas ez a magas mérce meg túl nagy elvárások duma. Ezt csak az használja, akinek tökmindegy ki a párja, csak legyen valaki mellette.


Aki igazán olyannal szeretné tölteni az életét, akiben minden lehető téren passzolnak, az nem ad lejjebb az igényeiből, hanem türelmes.

2013. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Előfordul, főleg a nőkre jellemző, h nagyon magasra teszik a mércét külsőleg.
2013. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem én ebben a helyzetben vagyok. Próbálok másképp gondolkozni de nem megy... :-(

18l

2013. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok.

Van munkám bár nem keresek jól, de jó helyen vagyok ahol megvan az esélyem a későbbi előre lépésekben. Szüleimnél lakom ugyan de egyedül nincs kedvem élni még, így legalább megtudom alapozni egy picit a jövőmet ha az élet úgy hozná hogy tanuljak még.

Nem vagyok egy elveszett gyerek de volt egy időszak ahol a társasági életben nem tudtam megállni a helyem és most ott vagyok hogy alig vannak barátaim....

Sajnos párkapcsolat terén is egy szerencsétlen kis lúzer vagyok aki semmit nem képes elérni. Régen nem éreztem így de sorban értek a lelki pofonok csajozás terén így teljesen kimerültem.

Keresem a párom, igazából nem teszem magasra a mércét bár vannak olyan dolgok amiket azért elvárnék tehát nem úgy vagyok vele hogy mindegy ki csak legyen valakim, elsősorban nálam nem a külső a fontos hanem a belső értékek, erre rájöttem már korábban is hogy ne a külsőre alapozzak.

Tehát azért van egy mérce amit jó lenne ha elérnének a lányok, szinte minimális, de baromira szégyellem a pofám hogy ilyet írok..... Sajnos szerelm terén nincs szerencsém és tényleg már ez az egyetlen ami hiányzik az életemből, és szeretnék végre boldog lenni, de nem megy... Szomorú hogy ilyen világot élünk hogy ha egy pasi külsőre nem éppen a csajok kedvence akkor már nem is megy vele semmire, szomorú is vagyok miatta, oké hogy teszek ellene de ez nem megy ám olyan gyorsan.

De rájöttem hogy a sírás helyett fel kell emelni a seggem amit megtettem már de még van pár lépés amit meg kell tennem.

2013. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Túlnépesedés van, nem hallottál róla?
2013. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a barom kérdést. Tán lejjebb kellene adni az igényeket, csak azért, hogy az embernek legyen valakije? Miért lenne ez jó? Miért nem lehet megvárni az igazit? Ha pedig valaki ronda/hülye/gyenge, és ezért nem talál magának párt, akkor így járt, az állatvilágban se szaporodik minden egyed. Én 21 évig vártam a tökéletes nőre, és megtaláltam. Nem bántam meg, hogy előtte nem álltam össze fűvel fával. Persze ezt a mai tizenéveseknek lehet magyarázni, nem véletlenül kur_va a kétharmaduk nemtől függetlenül.
2013. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magas a merce, de nem kell feltetlenul tokeletesnek lennie.

Latom a mostani "hibait" marmint amit balga tinilanykent annak tekintettem, de a hibaival egyutt szeretem, sot az elallo fuleit egyenesen imadom!


Az ember lenye osszesegeben szamit nekem! Azt hiszem ezzel a felfogassal az en jellemem is sokat fejlodott.


Biztos, hogy most sem allnek le egy tanulatlan, igenytelsn, elhizott egyennel.


De aki nagyon valogat, az onmagat is jellemzi, na meg ahogy elneztem sok ferfi tul sokat gondol magarol... kozben meg emberileg egy nagy nulla. Ugyanez igaz lehet nokre is. Magat az elszallt tipust nem szeretem. En is valogatos vagyok, de nekem ne mondja senki, hogy 20-on x ev alatt nem talalt senkit aki kicsit es erdemleges lett volna - mert igy sajat magat emeli piedesztara az illeto, ami gyomorforgatoan egoista...

2013. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Normális ember nem ad lejjebb az igényeiből, csak hogy legyen valakije, és boldogtalan legyen, mert nem tudja elviselni azt a valakit, aki azért van vele, mert nincs számára jobb.


Én nem adtam lejjebb. Ideálomnak (külső), és igényeimnek (belső) 100%ban megfelelő társat találtam. 2 éve házasok is vagyunk. Viszont 5 évig tartott rátalálni, és még így is szerencsés vagyok, hogy viszonylag fiatalon, 24 évesen megismerhettem és összejöttünk. És nem 30 felett...mert idősebben már nehezebb párt találni...


Vannak ismerőseim akik 28 évesek, ugye lassan 30 és még mindig nincs senkijük. Na ők azok akik régen a barátnőim voltak, de mikor férjhez mentem elkezdtek nem törődni velem. Nem tudom hogy ez irigység, vagy valami más... passz....csak gyanús...hogy pont az után kezdtek hanyagolni, hogy férjhez mentem...


Hát ha nekik így jó akkor ne foglalkozzanak velem. Már én se foglalkozok velük. Vannak normális barátaim is, akik velünk örültek:)


Szóval szerintem akiknek viszonylag reális elvárásai vannak, annak nem olyan nehéz azért párt találni....


Az én férjem pl nem agyongyúrt, nem pénzes, nem a világ minden nője szerint helyes pasi. Csak számomra helyes pasi (meg pár ismerősöm szerint is az):D de ez az én ízlésemet nem befolyásolja...a személyisége meg egyszerűen annyira passzol az enyémhez, hogy az leírhatatlan:)


27/N

2013. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Itt a hozzáadott érték a kérdés. Ha a kereslet és a kínálat találkozik, akkor beszélhettek egymásra találásról.


Ha az egyik fél keveset tud nyújtani minden téren, akkor nem fog olyat találni, aki mindent meg tud adni.

2013. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!