Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés szeretni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szeretni és viszont szeretve lenni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 19:02
 1/3 anonim válasza:
nagyon jóóó főleg ha örömet okozol annak akit szeretsz
2013. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet leírni. De életembe főleg a tini éveimbe sokszor volt az hogy csak én szerettem valakit de az fájdalmas volt mert akkor senki sem szeretett viszont. Most közel 23 évesen végre szeret engem egy lány, és ez olyan érzés hogy egyszerűen csak mosolygok és vidám vagyok, másabb a szemembe a világ. Nincs annál jobb érzés ha viszont szeret valaki, és ragaszkodik hozzám, nagyon jól esik nekem hogy végre nem a szomorú szerelmet érzem hanem hogy boldog szerelmet, így tudom hogy nem hiába erőlködtem annyit amikor randizgattam a barátnőmmel, tudom hogy nem hiába dolgozok azért hogy kedveskedjek neki, tudom hogy van értelme felkelnem reggelente, és hogy legtöbbször a szerelmem a karjaimba vagy én az ő karjaiba ébredek. Még nem élünk együtt, ahhoz még friss a kapcsolat, de nagyon jó érzés hogy végre igazán szeret valaki és hogy fontos vagyok neki az életében és hogy már most velem képzeli el azt hogy leélje az életét és családot alapítsunk.

Ezeket nem lehet szavakkal elmagyarázni se szóban, se írásba, érezni kell.

2013. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de valamilyen szinten el tudom képzelni. Szeretni tudom milyen érzés. szép, sima, mindent betöltő, teljes, meleg, felemelő, mosolyogsz. sokmindenre filmekből/könyvekből jöttem rá. például milyen az apa-lánya viszony (ezt egy K. Costneres filmben éreztem..)
2015. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!