Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
19/L vagyok,a párommal karácsonyozom.Egy kulcstartot adtam neki meg édességet.Tőle egy nyakláncot kaptam.Nagyon meglepett a reakcioja.Hogy én hülyéskedem vele,egy kulcstartót adok,mit mond most az anyjának ha kérdezi mit kapott.Egyetemista vagyok,ő dolgozik.Nagyon megalázott ugy érzem.
2013. dec. 23. 19:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam reggel elmegyek és vásárolok még pár dolgot,legyen mit mutatnia anyucinak.Ha már csak ez számit. :(
2013. dec. 23. 19:20
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok az a fajta, aki azt mondja mindenre, hogy hagyd ott, de ez most az az eset. Ez a srác egy paraszt.
2013. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Add vissza a nyakláncot is, meg aztán dobd ki, mindig is az anyagi értékeket fogja nézni, meg az anyját...
2013. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nagyon megalázó volt, komolyan kőbunkó...
2013. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem poénnak szánta,amit mondott,akkor tényleg nagy tahó.Nem hiszem,hogy túl hosszú közös jövő áll előttetek,ha a srác így gondolkodik.
2013. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem... Nem beszéltétek meg milyen értékben vegyetek egymásnak ajándékot?

Mert igazából tökmindegy melyik szögből néztem szerintem mindketten hibáztatok, illetve egyikőtök sem, mivel senki sem tudta milyen összegű ajándékot kell vennie. Az ajándékozás mindég is úgy működött, hogy hasonló értékben adunk egymásnak cuccot... de ti tudjátok.

2013. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Én is inkább megbeszélés párti vagyok, de ez a srác egy *************** ********* ****. Sürgősen hagyd ott, a saját érdekedben...
2013. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy kenje a hajára a smukkját, majd hagyd ott:) totál paraszt...
2013. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Én fiú vagyok és magamból tudok kiindulni. Ha én szeretek valakit akkor rohadtul nem érdekel mit vesz nekem ajándékba és biztos nem háborodnék fel akkor sem ha én sokkal drágább dolgot vennék neki. Esetleg legközelebb kisebb ajándékot vennék de szerintem egyáltalán nem az ajándéknak az ára számít. Ezért utálom az ünnepeket, a karácsonyt is mert ez lett belőle csak a pénz számít.
2013. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy paraszt.
2013. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!