Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha, azt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha, azt érzem haragszom a barátomra mert nem tetszik az ajándék amit kaptam tőle?

Figyelt kérdés
Tudom gáz,de egyszerűen nem erre számítottam. Számomra még csak haszna sincs ennek az ajándéknak. Szegény,látta rajtam hogy nem tetszik,de hát nem tudtam leplezni az érzéseim. Amikor elment még szemét módon lekapargattam,hogy meg nézzem az árát,hát az meg még jobban elszomorított. Tudom,egy pénzéhes ri.bancnak tűnök,de nem tudok felülkerekedni a dolgon.
2013. dec. 24. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele még ma (van 10 perced), mondd meg neki h nem elég drága az ajándék, amit kaptál, és azonnal keress egy fukszos-BMWs hapsit helyette.
2013. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de hát szeretettel adta és szívből nem??

mit akarsz még???

kerekedj felül magadon

2013. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az...?


Amúgy meg ne csinálj semmit... Kérj tőle bocsánatot, biztos pocsékul érzi magát így, hogy ilyen látványosan nem örültél neki. Hülye vagy, ha ebből problémát csinálsz.

2013. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerü kitalálni mindenkinek, mit vegyen a másiknak, nem mindenki túl kreatív. Lehet, hogy végre már talált valamit, és úgy volt veke, hogy úgyse tud jobbat vagy nem volt pénze jobbra.
2013. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem akarom elhagyni,sőt nagyon szeretem,csak valahogy csalódást okozott.Tavaly karácsonyra,születésnapra, névnapra is tök jó dolgokat kaptam tőle,és most ezt nem tudom hova tenni.

Leírnám szívesen,hogy mit kaptam de félek felismerné,és akkor tuti megsértődik egy életre.

2013. dec. 24. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komoly kapcsolat lehet, ha ilyen szinten ugyet csinaltok egy felresikerult ajandekbol:D

"de félek felismerné,és akkor tuti megsértődik egy életre" - akkor valoban imadhat, ha belehal abba, hogy neked valami nem tetszik. Ne haragudj, de ezen nem lehet nem kuncogni. Az ajandek lenyege a szandek, hogy szeret, gondolt rad, megha a targy kivalasztasaban nem is epp profi.

2013. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas. Meg az is, ami karácsonykor megy, hogy "ajándékot >KELL< venni", mert az "kötelező" és mindenki ezt csinálja. És erről szól az egész. Az egészet tetézi, hogy egy felszínes liba vagy. Hagyd el, jobbat érdemel Ő.
2013. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AnimeGirlA válasza:

Nem értem miért kell ilyenekkel foglalkozni.. Az a lényeg, hogy megpróbált örömöt szerezni neked, nem az, hogy mit vesz!! Én is olyat kaptam valakitől ami egyáltalán nem tetszik de nem érdekel, megköszöntem és a szándék a fontos!!!

Ezzel nem magamat akartam fényezni csak ez a véleményem!

2013. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!