Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki karácsonyra üzenetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki karácsonyra üzenetet?

Figyelt kérdés

Csak interneten keresztül gondoltam, az exbarátomnak. Igaz, nem volt egy hosszú kapcsolat, de nekem ő még mindig fontos, és jó szívvel gondolok rá vissza, és tudom, hogy én is fontos vagyok még neki.

Viszont már mással járok, szóval nem azt szeretném, hogy újra legyen köztünk valami, csak fura érzés lenne, ha nem írnék pont neki. Vagy inkább hagyjam, vagy jól esne neki?


2013. dec. 25. 00:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
írj! mégiscsak ember! vannak érzései! :'(
2013. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj! Hidd el jól fog esni neki :)
2013. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak aztán nehogy azt higgye hogy akarsz valamit
2013. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj neki hagy örüljön, hogy nem felejtetted el
2013. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írj neki!
2013. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne! Lezártátok a kapcsolatot, te már mássall jársz, hagyd élni és felejtsd el. Mégis mi értelme lenne írni neki?
2013. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos jól esne neki, de elvileg már csak olyan ismerősöd mint a többi akiket kedvelsz. Gondolom nekik sem írsz mindenkinek külön - külön. Én nem írnék. Ha olyan lenne, hogy még barátok vagytok vagy egy helyre jártok és tudjátok mi van a másikkal stb. akkor természetes..
2013. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy szakra járunk, szóval azért egész gyakran látjuk egymást, de már csak sulis ügyekben keressük egymást (úgy viszont egész gyakran, hetente többször is akár).

Én ilyenkor azoknak az embereknek írok külön.külön, akik valaha is nagyon fontosak voltak. Ez nem sok ember, de ő is köztük van.

2013. dec. 25. 00:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem jól esne exemtől egy üzenet. Viszonylag szarul váltunk el egymástól, de azóta javult a viszony. Ez sem volt egy hosszú kapcsolat, de örökre fontos marad a számomra.

Én is mással vagyok, valószínű ő is már, de attól még jól esne.

21/F

2013. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írj, már ha még nem tetted. Ugyanezzel a problémával küzdök, bár nekem nincs másik kapcsolatom, és még elég erős érzelmi szálak fűznek hozzá, de eddig megálltam, nem írtam. És olyan büszke vagyok magamra.:)
2013. dec. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!