Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. De nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. De nem a férjembe. Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2 évig volt szeretőm, néhány hete lebukott a felesége előtt.. azóta gyakorlatilag megszakadt a kapcsolat, 1 szer beszéltem vele. Megmondta hogy addig nem keres, amíg meg nem nyugszanak otthon a kedélyek..

tudom hogy szerelmes volt, szeretett,ebben nem kételkedek, éreztem mindig ha vele voltam.

Nem tudok az emlékektől megszabadulni, a vele töltött percektől (heti 2 szer találkoztunk, kb 3-4 havonta volt szex). Szinte minden percben a gondolatomban motoszkál, nem tudok túllépni rajta, képtelen vagyok. Itthon nem tudok a saját dolgaimra koncentrálni. A férjemmel évek óta csak élünk egymás mellett, néha nehezen bírjuk elviselni egymást.

Tudom hogy az lesz a legtöbb válasz hogy lépjek, hagyjam el a férjem, de ez nem olyan egyszerű. (gyerek, lakás, közös cég, stb).

Van valaki ilyen szerencsétlen helyzetben mint én???? beszélgetnék :-(


2013. dec. 25. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már ,hogy a te férjedbe?
2013. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Így jár az aki idiótán választ párt.

Nem kellett volna az első hülyéhez hozzámenni.

Gondolom jó volt, mert eltartott.

Gyereket is kellett neki szülni. Most meg siránkozol.

2013. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám megoldom a bajod :)
2013. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sok ember elítéli a helyzetedet, pedig nagyon is gyakori. És valóban, ha már 2 ember " csak úgy él " egymás mellett, ott szinte lehetetlen, hogy az egyiknek ne legyen szeretője vagy ne lépjen félre. A nők pedig kifejezetten igénylik a törődést, a szeretet és a feléjük irányuló tiszteletet. Ez fontos, ha ezt nem kapják meg az adott baráttól/férjtől akkor nyílván akarva vagy akaratlanul de belefognak botlani egy olyan férfiba akitől ezeket megkapják.... Egy hosszú kapcsolatból pedig kilépni vagy elválni szintén nem egyszerű dolog, pláne,ahogy a te esetedben is (közös gyerek, lakás, cég) ilyenkor elég veszteséges lenne a válás. Viszont, ha a másik férfiba vagy szerelmes akkor valamit mindenképp lépni kell. Idővel elfog mérgesedni a helyzet otthon is, főleg, hogyha kiderül. Ez rossz fényt vetne rád a gyerek szemében is, nagy trauma lenne neki. Jobb megkímélni az ilyesmitől. 2 út van ilyenkor: Vagy elhatározod magad és hátra hagyod mind azt ami most a jelenlegi életedben van, és a másikkal kezdesz egy új életet! Vagy pedig ez most egy jó alkalom, hogy elfelejtsd és rendbe hozz mindent. Ebben az esetben jobbnak látom a másodikat. kapóra jött, hogy ő lebukott, így nem tudtok beszélni és hidd el, hogy most nehéz, de elfogod felejteni. A jelenlegi életed is megmarad. 2 vasat nem lehet sokáig tartani a tűzben mert megéget.... Szerintem próbáld túl tenni magad rajta, fogadd el, hogy neki is felesége van neked pedig családod. Esküt tettél az esküvődön, ez egy életre szól!Próbáld a férjeddel rendezni. Sok sikert kívánok.
2013. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek, lakás, közös cég csak kifogás. A gyerek túléli a válást pláne ha láthatja a másik szülőt is elég sokat, a lakást el lehet adni és venni mondjuk egy kisebbet és a közös cég is eladható vagy kivásárolható. Csak éppen kényelmesebb valaki háta mögött keverni és élni a kényelmes életed mint felvállalni a tetteid súlyát és a következmények rögös útján végighaladni. Persze ez is egy megoldás, csak részemről az ilyen emberektől undorodom mert hiányzik belőlük a gerinc... Azt meg már had ne kommentáljam, hogy a szeretőd is házas... 23/F
2013. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

rosszabb válaszokra számítottam, de a megérzésem nem csalt hogy sok itt az okos ember :-)

Szóval.. nem tart el a férjem.. sose tartott el, többet keresek mint ő...

Közös cég... a cég bevételeit is én termelem (fix munka mellett mellékállásként "használom" a céget..) a férjemnek ilyen téren nincs köze a céghez, csak tulajdonos..válás után az enyém lenne. Pici cégről van szó

lakás.. a chf hitel miatt több a hitel mint amennyit a lakás ér...

2013. dec. 25. 15:45
 7/15 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy nem nagyon tudom rendezni a dolgokat a férjemmel. Teljesen kihűlt a kapcsolatunk, nem kívánom a szexet vele, ha együtt vagyunk otthon csak veszekszünk, nézeteltérések vannak. Bennem keresi a hibát mindig, mindennek én vagyok az oka...

beszélni nem tudok vele szinte semmiről, minden problémámat (és a gyerekét) én oldom meg egyedül, semmiben nem számíthatok rá. Olyan mintha egyedül élnék a lányommal. Ő csak a saját dolgait helyezi az előtérbe, hogy neki mindene meg legyen.

2013. dec. 25. 15:49
 8/15 anonim válasza:
Szia! Hasonló cipő, és mégsem. Én a párommal 13 éve vagyok együtt, van 2 gyerekünk. Minden ok köztünk, de mégis jött egy 3. fél, egy férfi, aki szintén családos, 2 gyerekkel, de nem igazán működő kapcsolattal...Szeretem a párom, de az a nagy rózsaszín felhő elúszott már. Ő az én jobbik felem,és mégis teljesen megbabonázott a másik. Tudja a másik férfi, hogy többet érzek iránta, mint barát, és igazából ő sem zárkózna el, de én nem tudom, mit tegyek. A párom imád, ez a másik pedig igazi férfi. Nem volt még semmi köztünk, és én arra jutottam, hogy leülök vele, és megbeszéljük, hogy ő mit akar és én, és akkor meglátjuk. De nagy eséllyel ennyiben is marad, mert a családok miatt nem egyszerű kilépni egyikőnknek sem. Nálatok az a helyzet, hogy annyira nem működik a kapcsolatod a férjeddel, hogy nincs mit helyrehozni.Várj a másikra türelemmel, ha elül a botrány, és fontos vagy neki, lépni fog. De kezd el elrendezni a dolgaidat,mert előbb-utóbb lépned kell valamit. Ha gondolod, priviben folytathatjuk. 33/ N
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok.

.3 napja bukott le, azóta nem jelentkezett. Nem tudom mi van vele, velünk. Azt mondta még aznap is, hogy belém szeretett, imád, legyek türelmes, elrendezi a dolgait otthon, aztán a mennyekbe repít, boldoggá tesz, annyit lesz velem, hogy még meg is unom.... hát... a jelen helyzetet látva, hogy egyszer csak eltűnt, nem jelentkezik, én meg ugye nem kereshetem... szerintem jól rászedtek engem..

Csupán szerető voltam, röpke másfél hónapig-ennyi... jól esett a lelkemnek amit adott... nem vagyok elkeseredve... csak előre nézek... és még valami..

Fog ő még engem keresni. Tudom!

2013. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

mi 2 évig voltunk együtt :-(

hogy bukott le?

2013. dec. 27. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!