Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytogatni akart?

Figyelt kérdés
A gondom a következö: a barátommal 3 éve vagyunk együtt, ö másik városban lakik. Kb hetente találkozunk. Az édesanyja nagyon beteg lett, idöskori "elbutulás". Olyan lett mint egy kisgyerek, a barátom van vele. Emiatt nagyon feszült, ideges és ezt mindig rajtam vezeti le. Mondtam.hogy szivesen segítek neki az anyukájával kapcsolatban de ezt visszautasította. Az utóbbi idöben a szex sem olyan mint volt, nem érdekli hogy nekem jó-e? Pár hete amikor a viselkedése miatt nem akartam vele lenni, ott feküdt mellettem és úgy tett mintha a nyakam simogatná, de erösen meg is szotította, én meg "lebénultam" ettöl. Mindezek ellenére igyekeztem rendbe hozni ezt a kapcsolatot mert számomra fontos a barátom és szeretnèm ha visszaváltozna minden. Pár napja amikor dolgozott felhívtam de beszélni sem.akart nagyon velem, nem is örült hogy hívom. (nem zavartam a munkában mert szabad percei voltak éppen) Ugye már egy ideje mondtam neki hogy valami nincs rendben, erre a fejemhez vágta hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor azt gondol az úgy is van! Ha egyszer úgy is viselkedik? Ráadásul úgy beszélt velem mint egy idegennel. Tegnap egy sms-ben azt írta hogy nincs gond, csak fásult és nehezen nyilik meg emiatt. Elhiszem hogy megviseli az anyukája állapota, de én már nem tudom elviselni hogy rajtam vezeti le a feszültséget, és amikor folytogatott az is megijesztett. Az a baj hogy szeretem, szeretnék neki segíteni de nem engedi, a hangulatához folyton alkalmazkodnom kell pl ha olyanja van akkor türjem el hogy idegenként kezel, nem kedveskedik stb. Nekem pedig szeretetre van szükségem. Van egy férfi, akinek tetszem és kedves velem, figyelmes, ami jól esik, de el is szomorít, mert én ezt a viselkedést a páromtól szeretném megkapni. Mit csináljak ebben a helyzetben?
2013. dec. 25. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A megfojt, fojtogat, fojtás pontos J. A folytat az LY.


Legyél őszinte magadhoz, szeresd saját magadat is, és azt csináld, amiről úgy érzed, hogy saját magadnak jó.

2013. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!