Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el vagy kuzdjek erte?

Figyelt kérdés

Oktober kozepen megismerkedtem egy lanyal es egybol megtetszettunk egymasnak, kialakult kozottunk egy kolcsonos vonzalom. de van egy kis problema, a csajnak van baratja es a megismerkedesunk utan 2 hetre azt mondta inkabb a baratjanal marad. ezt elfogadtam es beletorodtem akkor.

december elejen ujra irt nekem, hogy boldogtalan es hogy sokat gondol ram es mivel nekem is hianyzott belementem es ujra elkeztunk talalkozni, de mostmar megint ott tartunk, hogy nem tudja mit akar engem vagy a baratjat de en mar annyira megszerettem, hogy csak vele tudnam elkepzelni az eletem.


2013. dec. 25. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha neked ez jó, szereted, akkor küzdjél érte.


Én biztos elfelejtettem volna rég, ha egyszer nemet mondott nekem és csak a második vagyok és voltam. Még most se tudja mit akar, miközben boldogtalan a mostani párjával...

2013. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!