Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretem, ő is engem, és az utóbbi pár hónapban adóttak köztünk problémák de sikeresen megoldottuk őket és most haladunk tovább. Azaz haladnánk... Anyámék újabban mindenért veszekednek velem, nem engedik hogy vele legyek, felmenjek hozzá, nála aludjak stb. És mindig azzal jönnek hogy mert csak jót akarnak mert biztos kihasznál, ne csak szexre kelljek stb. Nem azért, kb egy hónapba ha 3x szexelünk, sokszor se energiánk se kedvünk.

Na most pont ezért hogy olyan keveset vagyunk együtt mondta a barátom, hogy ő ezt már nagyon unja és tudja hogy nem én tehetek róla, de ebbe nem akar bele szólni, úgy gondolja anyám nem akarja hogy együtt legyünk. Nem tudom már... és annyira félek hogy ezért elveszítem.. nagyon nem akarom, mert szükségem van rá.

Meg ez is hogy Karácsonykr nem mehetek sehova, 26. este nem aludhatok nála.. elegem van már. Félek hogy emiatt lesz vége.

Plusz anyáékkal nem csak ebben van probléma, már vagy 4 hónapja könyörgök menjünk orvoshoz, az a baj anya kell hozzá, megmondták telefonban. Akkor azért engem okol mert nincsenek barátaim, mindenbe beleköt amibe csak tud. Nem tudom mit csináljak.


2013. dec. 25. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves is vagy, hogy anyukad kell a nogyogyaszhoz?
2013. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 és mielőtt jönne bármi, beszéltem az orvossal és mondta hogy egy szülő kell
2013. dec. 25. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy kell a tabihoz szulo 18 alatt...


A baratod hany eves es miota vagytok egyutt? Bemutattad mar otthon?


Amugy Karacsonykor meg szep hogy nem a pasiddal fogsz logni, handm a csaladoddal, ezen nem kene felkapni a vizet.

Szerintem anyukad, meg te is ilyen mindent tulreagalo emberek vagytok, mondjuk az se mindegy, hogy hany eves a parod es miota vagytok egyutt.


Mit tegyel? Beszelgess anyukaddal az erzeseidrol. Hogyan tovabb? Azert fogadd el, hogy meg csak 17 vagy es nem egy onallo elettel rendelkeo, onellato 27 eves no, aki oda megy Karacsonykor ahova csak akar, es annyit alszik a baratjaval amennyit nem szegyell... meg gimnazista vagy, a szuleiddel laksz, vannak alap kotelezettsegeid...

2013. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A-a.. nem csak Karácsonykor. Amúgy meg több mint egy éve együtt vagyunk, ő 24. És hiába beszélünk.
2013. dec. 25. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Alap kötelezettségek, szerintem az hogy jeles tanuló vagyok gimiben két emelt és egy új választott nyelvvel, szerintem abszolút nem rossz. Lesz még jobb is, csak bele kell jönni.

Továbbá tudod... karácsonyom nem volt. Az érdekel a legkevésbé, hogy ajándékot nem kapok, de igazából ugyanolyan nap mint a többi, csak annyiban számít anyámnak hogy maradjak itthon.

Nődoki.. mielőtt bárki azt hinné a gyógyszert hajt a legjobban. Nem. Szeretném már nagyon ha megvizsgálnának mivel minden mensi előtt görcsölök. Rosszul vagyok és nehéz kibírni. Foglalkozik vele anyám? Nem. Vegyek be több gyógyszert, ennyi a válasza.

2013. dec. 25. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugh... ok.

Latod igy bovebben mindjart mas.


Hat azt tudom mondani, hogy mindjart leerettssgizel es megszabadulaz toluk. Most ez hulyen hangzik.


Nodokihoz elmehetsz kincsem egyedul is, csak a tabletta feliratasahoz kell szuloi beleegyezes!

Engem anyam az elso vizsgalatra egyedul kuldott :))) faxa volt ott varakozni...

2013. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!