Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki karácsonyra időzíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki karácsonyra időzíti az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Nincs sok ismerősöm, alig 400, de 3-an jegyezték el egymást tegnap. Miért pont erre a napra kell időzíteni a dolgot? Annyira proli szerintem.
2013. dec. 25. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De érdekes, ugyanezt tapasztaltam (csak ~100 ismerősből).
2013. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Mitől is proli? Tudom, manapság mindenre ezt a szót használják.
2013. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért erre a napra időzítenek, hogy ez amolyan "ajándék" legyen.


És én nekem is pont ez jutott eszembe, hogy mindenki 24.-ére időzített. 3 ismerősöm nekem is eljegyzeték.

2013. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben is sok eljegyzés volt most...De szerintem már tök snassz és sablonos karácsonyi lánykérés...Párom is tervezi, de megmondta, hogy majd egyszer egy átlagos napon, amikor nem számítok rá, ne is várjam karácsonykor :)
2013. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos így csinálják abban a romantikus filmben is amit karácsonykor mindenki megnéz.
2013. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre időzítettem még november tájékán de nem egy helyről hallottam fél füllel hogy sokan tervezik ezt. Meg bennem ott volt az hogy inkább hagyjuk egy átlagos napra, mégse ünnep idején legyen ez.

Én eldöntöttem hogy várok vele január közepéig.

A barátnőm nem is sejti mire készülök :) Remélem :)

2013. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
karácsonykor, szülinapkor divat manapság eljegyezni... tényleg snassz.
2013. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Tudod, a karácsony a szeretet ünnepe, az eljegyzés pedig szintén a szeretet/szerelem kifejezőeszköze (illetve jóval több ennél, ebbe most ne menjünk bele, a lényeg, hogy az egymás iránt érzett szeretet adja az alapját). Ugyan nekem nem karácsonykor kérték meg a kezem, de szerintem ez az az ünnep, amihez a legjobban "passzol" az eljegyzés, nem is értem, hogy nem látod az összefüggést.
2013. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2013. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remelem az enyem nem Karacsonykor lesz, ne keverjuk mar a szezont a fazonnal.

Szeretnem, ha az eljegyzesem napja kulon nap lenne kesobb, es Karacsonykor a kozos Karacsonyra emlekeznenk a parommal es a csaladommal, nem pedig arra, hogy 2013-ban ekkor kerte meg a kezem...

2013. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!