Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mik az elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik az elvárásaitok a nővel szemben a kapcsolatban? (tartós kapcs-ban) Mik azok, amikkel újat tudunk nyújtani? És mik azok, amikkel ki tudunk titeket borítani? 23L

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértő, odaadó, őszinte, szexuálisan nyitott, fantáziadús.

Kizáró ok: hiszti, maga sem tudja, mit akar, követelőzik, játszmázik.

2013. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó kérdés, próbáljuk ki, s megmondom. :)

de tényleg sztem mindenkinél van vmi, ami idegesítő, csak ezt nem tudja egy pár sem megbeszélni.

2013. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kiborító dolgok: inkompetens okoskodás, hiszti, folyamatos problémázás.

Elvárások: kedves, odaadó, megértő, empatikus, lehet vele normálisan vitázni/veszekedni amiket normális érvekkel támaszt alá és kiáll a véleményéért de elfogadja, ha tévedett.

2013. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pl ki nem állhatom ha egy nő makacs,akaratos,hisztis.
2013. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szántóvető ***** válasza:

az alapdolgokon (főzzön mosson takarítson nevelje a gyereket)kívül?kényeztessen az ágyban,vásároljon be,ne vitatkozzon,ne féltékenykedjen folyton.

ha ezek közül valamelyik nem teljesül az kiborító.

és a nőknek mik az elvárásaik Kérdező?

2013. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De vajon meddig lenne a lelkesedés? :)

Vannak olyan napok amikor az emberek akaratlanul is ingerültek idegesek, főleg ti a mikulás napokon.

Vagy ha nem vagytok kielégítve rendesen.


Csak annyit kérek első sorban, hogy dolgozzon, ne törjenek le a körmei ha fel kell vágni egy oldalast.

2013. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kilenc hónap után vállaljon be egy másik csajt...
2013. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvárások: Szép arc, sportos testalkat, sportoljon, éljen egészségesen, intelligens, kedves, megértő, kompatibilis a bizarr humorommalXD.

Ha a fentiek megvannak, akkor a nem igazán tudok elképzelni olyan negatív tulajdonságot, amiért felemelném a hangom.

2013. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hole Hunter ***** válasza:

Elvárás: maradjon olyan, amilyen...ugyanis önmagáért szerettem belé.

Mindenkinek vannak nehezebb pillanatai, ezeken pedig átsegítjük egymást...csak így tudunk párként funkcionálni.

Ha folyton elvárásoknak akarsz megfelelni, nem lehetsz önmagad, ami viszont folyamatos konfliktusokhoz fog vezetni. 45F

2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvárások? Nevetnem kell... A mai világban egy férfi elvárhat bármit, úgyis a nő dönt, szóval én inkább be fogom a szám és örülök, ha kedvel az, akit én is kedvelek 23/F.
2013. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!