Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Majdnem 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Majdnem 2 éve vagyunk együtt, de kezdek beleőrülni ebbe a kapcsolatba. Felmerül egy gond és LEHETETLEN vele megbeszélni. Inkább leül a Tv vagy szg. Elé, direkt nem hallja amit mondok.

Figyelt kérdés
Nem érdekli ha nekem rossz napom volt, én mindig legyek jókedvű, mindig mindennek tetszenie kell, mert ha nem, akkor jön az, hogy nekem mindig minden bajom van, meg hisztizek.. Elegem van belőle, de nagyon szeretem, Segítsetek!!
2013. dec. 25. 21:33
 1/5 Galaxis. ***** válasza:
Te szereted az rendben is van. De feltevődik a kérdés, hogy ő is szeret?
2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele, nyomd le a villanyórát, húzd ki a kábeleket a gépből, zúzd be a tv képernyőjét stb. Utána kénytelen lesz meghallgatni. Ha ez sem segít, akkor el kéne gondolkozni azon, h valóban ilyen életet akarsz-e magadnak.
2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szeret, mert észrevenni, hogyha valaki szeret valakit.

de biztos egy kis lazításra vágyik, nem a folytonos veszekedésekre, azért nem hallgat meg, vagy nem tudom. nagyon naiv sem akarok lenni..

2013. dec. 25. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, h amit leírtál a kérdésedben, azok alapján ő mindent elvár tőled, de ő nem hajlandó semmit tenni érted. Nekem ez egyáltalán nem lazításnak tűnik.

A legnagyobb baj pedig, hogy hagyod is magad. És ha ez így megy tovább, abból jó biztos nem fog kisülni. Nem veszekedni kell, hanem értelmesen megbeszélni a dolgokat, kommunikálni egymással. Ha erre nem képes, és fontosabb a gép, vagy a tv, akkor az elég nagy szégyen.

2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

E-mailben írd meg neki a gondodat! (Röviden, tömören.)


Sajnos más/jobb tanácsot adni nem tudok. kb 40 éve vagyok házas, szinte a lelki társam a párom, de megértetni vele valamit mégsem tudok.

2018. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!