Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok. Eltiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Eltiltottak a barátomtól azért mert raszta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
bejelentettem otthon hogy szeretnék randizni egy fiúval. (Ő a legelső fiú akivel randiztam volna) A szüleim tök örültek meg minden, aztán elkezdtek kérdezni a fiúról.. Hogy néz ki stb... Elmondtam hogy rasztás.. A szüleim nem örültek.. Sőt.. Elkezdték mondani hogy biztos tetves,sörrel mossa, füves, díller, gengszter stb.. Persze én foggal körömmel védtem és ellenkeztem mert tudtam hogy nincs igazuk és nagyon is jó ember és nem csinál ilyeneket a fiú. Nagy nehezen belementek egy ebédbe együtt.. Eljött a fiú, de az elején már elkezdte mindenki kóstolhatni.. Tesoim, szüleim, nagy szüleim.. Szegény nagyon rosszul érezte magát, de jó pofát vágott és kedves volt.. Miután elment mindenki a szüleim megtiltották hogy találkozzak vele merthogy milyen a megjelenése, hogy néz ki stb.. Én ellenkeztem, de hiába.. Aztán titokban találkozgattam vele, de ő nem akarta hogy hazudjunk és ne vállaljon fel.. Elment a szüleimhez le AKART velük ülni megbeszélni, de semmi., elzavarták szó szerint kidobta anyám.. még arra is képes lett volna hogy a 4 éves rasztáit levágja aszüleim kedvéért.. Aztán ugye úgy voltam vele, h úgy is mindjárt 18 leszek szabad döntéseim vannak.. Együtt maradtunk.. Tegnap derült ki hogy terhes vagyok.. A fiú családja tud róla és örülnek neki, de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek.. Igaz hogy Jan 7.-én már 18 leszek, de nekem számítanak a szüleim.. És nemtudom mit tegyek..
2013. dec. 25. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Korábban kellett volna terhesnek lenned... Mostmár nem kerülhetsz be a 16 and pregnantbe.
2013. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A jófiúk nem ejtik teherbe a barátnőjüket. Inkább lett volna díler.
2013. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha ilyen önfeláldozó a fiú akkor megéri és a szüleid bár nagyon makacsok valószínűleg nem fognak engedni és iszonyatosan dühösek lesznek ne hagyd magad majd viszont tudasd velük.
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindenben mellettem áll a fiú és a családja is:) csak azért jo lenne ha anyuék is tudnának örülni a kisunokájuknak:(
2013. dec. 25. 22:02
 5/18 anonim válasza:

uhh ez elég para..

Szerintem ülj le a szüleiddel és mondd el nekik.De hogyha meg szeretnéd tartani a babát és biztosítan tudod neki az anyagiakat meg minden,akkor szerintem várd meg míg nem leszel annyi hetes, hogy ne tudják elvetetni a babát.

Akkor már nem tudnak ellene tenni semmit!


Csak egy jó tanács:Mindig hallgass a szívedre! :)

Remélem tudtam segíteni!:)

2013. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jaj de szép történet.

De pár dolog nem tiszta nekem. Bejelentetted, hogy randizni szeretnél a csávóval. Ez oké, megvolt a bemutatás, stb, és máris terhes vagy? Akkor mióta is vagytok együtt?

Másik... ha megtartod a gyereket, h fogod eltartani? Van munkád? A pasidnak van? Elég jó ahhoz, h hárman meglegyetek belőle?

Szerinted a szüleid mit fognak szólni? Attól, hogy 18 leszel, még nem vagy automatikusan felnőtt. Ahhoz a gondolkodásodnak is annak kéne lennie.

Most választanod kell.. vagy a pasid, de akkor no család többé, vagy a családod, de akkor meg no pasi. És akkor ott van még a gyerek, marad, nem marad?

De egyet ne felejts, a családod örök, mindig melletted lesznek, de egy pasi bármikor megcsalhat, vagy megunhatjátok egymást, vagy akármi.

2013. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

pedig jó arc lehet a raszta tag

smoke weed everyday.

szüleid meg konkrétan előítéletes balfszok. bocsi h ezt mondom.

amúgy biztos h 18évesen kell az a gyerek??

2013. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy ez kamu kérdés, mondd, hogy csak viccelsz... De ha mégis igaz... 1. Mióta vagytok együtt? 2. Miért nem védekeztetek? 3. Hogy gondolod, hogy 18 évesen a SEMMIBE akarsz gyereket szülni?
2013. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:

lehet, h jóravaló a srác, bár több esze lehetett volna...

nekem egy kérdésem lenne.

ha marad a baba, ki fogja eltartani?

jelenleg nem úgy tűnik, h Ti....

Sose feledd, ha úgy döntötök, h marad, az egy életre szóló döntés...

Ok, h most ő is jó fej és a családja is, de így lesz egy év múlva is vajon?

2013. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt.. Marad a baba és van mindkettőnknek munkája. A fiú fotós (25 éves) én meg most egy gyrososban dolgozom. Nyáron végzek a Szakács szakmával... Es nem tudok választani a család és a párom közt,, hisz ha lesz kisbabánk akkor neki mi leszünk a családja.. Akkor mi együtt egy család leszünk.. Nem?
2013. dec. 25. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!