Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasak az elvárásaim a barátom felé?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha nem lenne túl figyelmes velem, megfeledkezik dolgokról... Zavar hogy nem érzem azt hogy különleges lennék a számára, amit szeritnem elvárhatnék ha már a barátnője vagyok... Elfeledkezik egy csomó dologról, amit mondok neki, mint így kiderült, azzal magyarázta hogy nem tartja olyannak, amit meg kéne jegyezni... Ez eléggé rosszul esett tőle...

A másik, hogy látom, hogy nagyon foglalkozgat más csajokkal fb-n, én aki meg a barátnője, rólam már egy csomó dolgot elfelejt, de azt mondja, hogy én dramatizálom túl... meg hogy a haverjai a lányok, amit kiraknak, tetszik neki... aha, híres pucér csajok is, aha... Én meg nem érzem ,hogy fontos lennék neki, de azt mondja hogy velem akar lenni...

Direkt figyelek arra hogy ne csajos témákkal untassam, értelmesebb dolgokat mondok neki, direkt nem is úgy magyarázkodom hogy mindent aprólékosan elmondok, hogy még véletlenül se untassam, erre mégis... :(


2013. dec. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elvárások megölik a kapcsolatot. Olyan, amilyen, így jöttél vele össze. Természetesen lehet kommunikálni, ha valami zavar (nem számonkérve, nem szidva), hanem KÉRNI, pontosan megfogalmazva, hogy mire van szükséged, és MIÉRT fontos ez neked. Ha szépen megfogalmazott kérésekkel találkozik, biztosan nem mond nemet. De az elvárások további problémákat szülnek.
2013. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a rizsa, én tudom, hogy szakítani fogsz,csak idő kérdése, mert még nem voltál ilyen helyzetben, és nem tudod, hogy ilyenkor egyértelműen ezt kell tenni.
2013. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Kegyetlenül őszinte leszek veled. "hogy, hogy akik, hogy, akik, amit, hogy" csak ezeket tudtam kivenni a szövegből és közben majd bealudtam.

Ha a valóságban is így beszél, így fogalmazol akkor én sem figyelnék rád mert tényleg, egyetlen értelmes mondat nem ragadt meg bennem és kétszeri átolvasás után sincs fogalmam arról mi a francot írtál le fentebb.

2013. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
hát a tisztelet az sztem nem lenne magas "elvárás" hanem sztem alap. De ha ő ezt ebben a formában képtelen adni, akkor...
2013. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Singularity, biztos már elálmosodtál. :D Igazad van, de ennyire azért nem súlyos a helyzet. :D
2013. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.es nek igaza van , sztem ez a srác már nem is szeret téged... dobnám a franba , most már csak kihasznál téged.. arra jo vagy..

srác vagyok de én a te helyedben az ilyet dobnám

2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem Kérdező:

- Mivel tudott megfogni, azaz meghódítani és tud a mai napig maga mellett tartani egy ilyen srác?

2013. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!