Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok akkor, ha a Párotok megváltoztatná a facebook jelszavát, miután párszor "lebukott", mert neki kell a privát szféra?

Figyelt kérdés
Megesett már, hogy belépve maradt facebookon, vagy e-mailen, és akkor az ember, ha éppen akkor írnak rá, akaratlanul is az üzenetre pillant. Így bukott már le egy párszor, nem megcsalással, de flörtöléssel, társkeresőkkel... Ezután megváltoztatja a jelszót, mert én kutakodok, és neki kell a privát szféra. Nem megoldást kérek, mert tudom, mit akarok, csak a véleményeteket kérdezem... Szerintetek?
2013. dec. 25. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, ha társkeresőn rajta van, és lebukott, miért vagy még vele? Egyébként meg nem kell kutakodni, csak ha alapos gyanú van rá, de ha lebuktatod, és még vele maradsz, akkor minek az egész? Szeretsz szenvedni?
2013. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolnám, hogy lehetek ilyen b@lf.s.z, hogy még mindig együtt vagyok egy ilyen férfival.
2013. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Arra ,hogy olyan barátnője van, aki nem tiszteli a magán szféráját, ah akar úgyis megcsal miértelme kutatni?
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, hogy te ügyesebb vagy,

és még egyszer sem buktál le amikor pasiztál!!

2013. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy dolog a privát szféra, más dolog a megbízhatatlanság, ami miatt inkább szakítani kellene.
2013. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!