Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik rosszul megnézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul megnézni a velem egykorú 25 feletti férfi ismerősök képeit (pl facebookon), hogy a házasságról, gyerekekről szólnak (arról is kell, tudom)?

Figyelt kérdés
Nekem meg soha senkim sem volt, mindig csak az elutasítás halomra. Pedig nem vagyok egy ágról szakadt alak, diplomás is vagyok, kedves is a nőkkel, de semmire sem méltatnak, nem tekintenek rám férfiként. Hitvány életnek mi értelme van?
2013. dec. 26. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert neked még nincs semmid azért.
2013. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, hogy csak visszautasítást kapsz. Nem akarlak bántani, de egy rinyagép képe van előttem, így h elolvastam a monológod.

Légy férfi, hiába kapsz visszautasítást, tovább kell lépni. Én 27 vagyok, nincs senkim jelenleg, és engem is furán érint, látni mások képeit, akik épp házasodnak, épp gyerekük születik, stb. De ez van, ezt dobta a gép. Nem az ismerősökkel kell foglalkozni, hanem magaddal. Légy férfi, légy magabiztos, legyen kisugárzásod, és máris lesz párod is. Csak ne görcsösen állj hozzá.

2013. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nincs semmim?
2013. dec. 26. 12:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Az anyagiak nem minden, ha arra értetted. Érzelmeim vannak.
2013. dec. 26. 12:17
 5/15 moonlightsentinel ***** válasza:

Nem kell ezt túlspilázni, a nagy részük úgyis elválik, aztán majd huzakodhatnak a gyerekeken meg a pénzen.


Vedd úgy, hogy az első válást te kihagytad :P

2013. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem nézel ki jól, nincs esélyed a nőknél. Főleg ha még kedves és érzelmes is vagy.
2013. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értelmes vagy, miért kell ezt a kérdést feltenni. Teljesen egyértelmű, hogy magányos vagy, hiányzik a társaság aki szeretne, szeretnél szerelmes lenni és jól érezni magad, és ez fáj. De miért kell ezt itt megkérdezni, te is tudod. Hitvány életednek meg az lenne az értelme, hogy boldog légy. Szóval tenni kellene érte.
2013. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 26 leszek és lány...nekem sincs senkim..ismerősök,barátnők már férjhez mentek...baba is van már...írta valaki,hogy tenni is kell érte...Persze ez így van,de én pl magamból indulok ki,hogy igyekszem mindenhez pozitívan állni és nem mással foglalkozni,hogy nekik van családjuk már (de tény azért csak szarul esik az embernek..) és rengeteget próbáltam már,de mindig csak labilis alakokkal hozz össze a sors akik nem tudják mit akarnak valójában...Nagyon nehéz megtalálni azt a valakit..nekem az ismerőseim nagy része még középiskolából ismerték és szerették egymást s lettek férj és feleség és család.Valaki szintén hozzá szólt,hogy "majd elválnak stb"...nem feltétlenül...biztos lesz-van olyan is ,mert én is tudok ilyet de az ellenkezőjét is.Akárhogy is csavarjuk a szót igen is az a normális,ha a mi korunkban már házasodunk,baba stb...nem pedig,hogy keresgélünk és szenvedünk...mondjuk én bár kezdem elfogadni,hogy nem lesz se gyerekem se párom...van sajnos,hogy valakinek ez van elrendelve..nekem pl tuti:)
2013. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy a címben levő kérdésre válaszoljak.

Azért esik rosszul, mert egyrészt minden emberben van valamennyi irigység, másrészt pedig az ilyen dolgok az ember igazságérzetét is sértik valamennyire. Például miért XY házasodik össze egy gyönyörű csajjal, amikor ő egy bunkó tapló és a cipőfűzőjét se tudta 24 éves koráig egyedül bekötni? Ezek szerint XY mégis "több" mint te? Aztán ott van YZ, aki pedig az elmúlt 10 évet végig bulizta és még máig se józanodott ki teljesen, de már eljegyzett egy nagyon kedves, csinos lányt? Neked is ezt kellett volna csinálnod tanulás/munka helyett? Hogyan lehet, hogy azok a boldogabbak, akik mindig a dolgok könnyebbik végét fogták meg?


Nem is folytatom a példálózást, az a lényeg, hogy igen, ilyen esetekben az embernek az igazságérzete is sérül (az esetek többségében), emiatt átértékeli a világhoz való viszonyát.


Egyesek (ld. itt a GYK-n) mindenféle általánosításokba menekülnek, melyek lényege, hogy másokat hibáztatnak. Pl. a lányoknak lehetetlen elvárásai vannak, csak a 30 feletti, milliárdos, Mr. Olimpia testű hapsikkal kezdenek. Vagy pedig csak szimplán a lányok hülyék és felszínesek, ezért nem kell senkinek sem. (nőgyűlölők)


Mások pedig teljesen bedepiznek és emellett rinyagéppé változnak. "Egész életemben csak elutasítás ért, így mi értelme?" "Soha nem volt senkim, már nem is lesz, de már nem is érdekel" és társaik. (rinyálók)


Mindkét önvédelmi mechanizmus ugyanazt a célt éri el: taszítja a nőket. A nők sok mindent képesek elviselni, de a panaszkodást azt nem (és a nőgyűlölőket sem értelemszerűen). A körülmények ellenére próbálj magabiztos (laza) és vidám maradni, mert ez kell a lányoknak. És ne feledd, senkinek sincs a homlokára írva, hogy hány nővel volt.


25F

2013. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 moonlightsentinel ***** válasza:
Azért 26 évesen szerintem még nem kell temetni magad o.O
2013. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!