Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a lánnyal, aki még a barátomba szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja együtt vagyunk, kisebb nagyobb megszakításokkal... De a volt barátnője még mindig azt hiszi, h őt szereti... Felrakja facéra a régi közös képeiket, és alá kommentel h: Szeretlek! -.-" A barátomat nem érdekli, de engem nagyon nagyon idegesít legszívesebben leütném.. L/16

2013. dec. 26. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

igaza van a barátodnak, nem kell vele foglalkozni

egy idő után majd abbahagyja, addig meg csak magát égeti

2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

el sem tudod képzelni, mennyire fel tud idegesíteni -.- és amikor ír nekem egy üzenetet h : De akkor is engem szeret!

akkor majd felrobbanok ---

2013. dec. 26. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

HÁT SEMMIT SEM TUDSZ CSINÁLNI. :DDD De most komolyan, még is mit csinálhatnál?

Neked le kellene tiltanod a lányt, és a barátoddal is el kellene beszélgetned, például olyan szép dolgokról, hogy miért nem beszéli meg a lánnyal, hogy ne nyilatkozzon netes felületen ilyen dolgokról... stb. Tudod, értelmes kommunikáció... Ha a barátod is letiltaná, senki nem látna, hogy miket pakolászik. Élőben meg nem kell beszélgetni vele.

2013. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

értem hogy zavar, de tudod hogy a barátod téged szeret és nem is foglalkozik azzal a másik lánnyal, szóval nincs okod aggódni

hagyd figyelmen kívül az üzeneteit és a hozzászólásait (amúgy nagyon gáz amit csinál)

ha nem tudod, akkor akár le is tilthatod

2013. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!