Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megrémít a kötődés. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrémít a kötődés. Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyunk együtt barátnőmmel. Eddig eszemben sem volt komoly kapcsolatot létesíteni, és kinevettem azokat, akik pl. feláldoznak dolgokat barátnőjükért, miatta nem mennek valahova, előbbre helyezik saját maguknál. Viszont most úgy érzem, én is ilyenné váltam..és szörnyen megrémít az érzés. Egyrészt, nekem ez új, másrészt azt sem tudom biztosra, hogy ez így jó nekem. Szeretem, jól érzem magam vele, viszont stresszesebb vagyok úgy érzem. S mindemellett azt is tudom, felesleges ezen gondolkozni, mert szeretem és úgy sem tudom elhagyni. -> mint akiken eddig nevettem..Ez megrémít.

Élt már át hasonlót valaki? Hogyan lehetne lazábban felfogni ezt az egészet, mint ahogy azt eddig is tettem?

Előre is köszönöm!


2013. dec. 26. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így megy ez. Szerintem mindenképp az tud segíteni, ha az ember párja figyel erre, nem megy a másik agyára, megadja neki a teret.. Persze ezért te nagyon nem tudsz tenni, maximum megpróbálod megbeszélni a lánnyal. De az az optimális, ha ő is veszi a lapot... Aztán lassan leülepedik benned a pánik.
2013. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem több dolog miatt is megrémít. Alapból nem szeretem a változást, már az is kicsit megvisel, ha egy házat mássá építenek a környéken. :O Tudom, hülyeség, de kis naivan mindig úgy gondoltam, hogy minden olyan marad, mint gyerekkoromban. És az, hogy majd egyszer elköltözök itthonról, már szörnyű arra gondolni is. Nem a szüleimhez ragaszkodom ennyire, hanem a lakáshoz. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy máshol éljek. A másik meg, hogy félek nem lesz elég szabadidőm saját magamra. Utazni szeretnék külföldre, de ha a másik meg nem akar, akkor már jönnek a gondok. Ennek ellenére én is elkezdtem randizni valakivel. Adok egy esélyt az egésznek, mert azért nem jó ennyire ragaszkodni a megszokott dolgokhoz, ezzel tisztában vagyok:) És kérdésedre válaszolva szerintem azért van ez az egész érzés, mert nem érzed magad még elég érettnek ahhoz, hogy feláldozd az életed egy kis darabkáját egy másik emberért. Legalábbis az én esetemben biztos így van, még kicsit "gyerek" vagyok.
2013. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fasza :3 én meg a barátnőmtől egykor ideges, egykor meg r. nyugodt vagyok :ss
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem próbáld meg úgy alakítani a dolgokat h lazíts is többet, járj el ugyanúgy a haverokkal és vele is legyél.
2014. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!