Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyob gáz neten ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyob gáz neten ismerkedni? Társkereső pl

Figyelt kérdés
sajnos nagyon gátlásos vagyok,de nem akarok egyedül maradni
2013. dec. 26. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem az, sokan csinálják
2013. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Ha valaki szimpatikus neked válasz alapján akkor itt is lehet ismerkedni, legfeljebb óvatosan csinálod. :)
2013. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokan csinálják.

van akinek összejön, van akinek nem.

De 1x meg lehet próbálni.

2013. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, rengeteg ember próbálkozik ott. Ki azért, mert időhiányban szenved, ki azért, mert hozzád hasonlóan gátlásos.


Én mindkettő miatt regisztráltam egy éve egy társkeresőn. Az az általános tapasztalatom, hogy értelmes ember ott NINCS!

Fél évig voltam fent, minden nap beléptem, hogy hátha...

Az összes férfi kivétel nélkül negyed órán belül felajánlotta a lakását-kocsiját egy kiadós hancúrozás reményében, hiába jeleztem az adatlapon és a beszélgetés elején is, hogy kizárólag komoly kapcsolatot keresek.


Az volt az álláspontjuk, hogy egy komoly kapcsolatnak a szex is a része. Ezt nem vitatom, de talán nem negyedórai internetes beszélgetés után kell mindjárt bedobni ezt a témát. Néha azt éreztem, hogy ennyire ostoba nem lehet egyik sem, és direkt játssza az értelmi fogyatékost.


Egy szó, mint száz: nekem csupa negatív tapasztalatom van, egyetlen pozitívumot sem tudok.

2013. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, én a férfi oldalt tudom neked bemutatni: lehet ott ismerkedni, normális nők is vannak fent, de arra készülj, hogy iszonyatos mennyiségű üzenetet ki kell küldened, hogy válaszoljanak. Engem élőben jó pasinak tartanak, na ehhez képest itt kb 60 csajból volt 1, akivel szexet sikerült elérni, és még 2, akivel alakul. Megoldás: Üzenetküldés töménytelen mennyiségben.
2013. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!