Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tudja, hogy szeretem, és fent marad akár éjfélig is azért, hogy tudjunk chatelni, akkor vajon ő is szeret?

Figyelt kérdés
Lányok! Ha nem éreznétek semmit a fiú iránt akkor fent maradnátok éjfélig azért, h vele beszélgessetek?

2013. dec. 27. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Általában szoktak másokkal is beszélgetni és legtöbbször miattuk maradnak.
2013. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek egy történetet: pár hete beszélgettem egy lánnyal, este 9-kor kezdtük, hajnali 5-ig maradunk; sőt ő kért, hogy maradjak tovább.

Másnapra letiltott facebookról és eltűnt.

2013. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már beszéltem egy napot is olyan csajjal, aki nem akart semmit.
2013. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mással csetel.
2013. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet kérdése. Egyszerűen lehet csak jó a társaságod. Ettől függetlenül bármi lehet belőle. Barátnőmmel is így indult iskola időben egész héten ilyen hajnal 2 ig beszélgettünk majd végül pár nap múlva össze is jöttünk.
2013. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én március óta beszéltem rendszeresen az egyi
2013. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen elofordult ilyen próbálok beleszeretni de jelenleg nem tudom mit érzek iránta. Kedvelem és fontos jól el is dumalunk ezért simán fen maradok miatta. Tegnap ugyan leléptem korábban néha semmi kedvem beszélgetni senkivel máskor hiányzik a társasága. Nem vagyok már tini de ilyen ellentmondásos érzelmek megzavarnak.
2013. dec. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én egyszer egy alattam járó fiúval elbeszélgettem hajnali 4-ig :D

Elég annyi, hogy jól induljon a beszélgetés és legyen téma :D Nekünk megvolt, és egyszer sem hagytunk 1 per szünetet sem :D

2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!