Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az ágyamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ágyamba be tudok csalogatni csomó lányt, de az életembe senkit?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban (lassan egy éve) mióta vége lett egy komolyabb kapcsolatomnak, azóta több mint egy tucat lány megvolt, de akivel komolyabban is el tudtam volna képzelni azokkal néhány randi lett csak, és lekoptattak. Jóképű vagyok, értelmes, vicces, jó az ágyban (ezt mondjuk csak az ilyen kis kósza csajok tudták meg) és mégse sikerül egy normális lányt találni
2013. dec. 27. 00:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki; nekem egyik sem megy.
2013. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :)
2013. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Noydra ***** válasza:
Örülj annak ami van, majd jön normális is :D
2013. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egoista vagy egy kicsit? Vagy valahol mégis sántít a leírás? :)
2013. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
jó, persze, mindig van akinek rosszabb, de attól még rossz, hogy tőlem bénább pasik is megtalálták azt akivel boldogok lehetnek. Hiába döntök meg akár egy 10/10-es lányt, ha egyszerűen nem akarok tőle semmit, csak elütjük az időnket. Közben meg ott van egy teljesen átlagos lány, akivel el tudnám képzelni hogy több is lehet de neki meg nem kellek, mert 2 randi után talál valami kifogást
2013. dec. 27. 00:39
 6/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok egoista, csak reálisan látom magam. Külsőleg nincs semmi baj, dumálni is tudok, humoros, értelmes vagyok. Nem nagyon szokott kínos, feszengős randi lenni, olyankor jól érezzük magunkat, ám aztán valamit mindig találnak bennem, ami miatt nem kellek. Volt már hogy túl tapló, volt, hgoy túl jófiú voltam. Na íg yigazodjon ki az ember
2013. dec. 27. 00:41
 7/27 anonim ***** válasza:
Mert hosszú távon unalmas vagy.
2013. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

2-3 randi után?

előtte volt egy hosszabb is

2013. dec. 27. 00:46
 9/27 Zakathol ***** válasza:
Hitler is reálisan látta magát.
2013. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Volt két hosszú kapcsolatom, de nehéz olyat találni, aki annyira passzol... most is épp kereső üzemmódban vagyok, előbb utóbb sikerülni fog mindkettőnknek, nyugi:) 25/L
2013. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!