Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtökkel vagytok, akkor mindig áll a farkatok? Vagy ha beleül az öletekbe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 00:52
 1/3 anonim válasza:
63%
azért nem mindig de ha beleül az ölembe és kacérkodik akkor igen
2013. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
miert, ha te a baratoddal vagy, allandoan nedvesedsz...?
2013. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ez csak az új kapcsolatok első pár hetében lép fel. Utána a fiú/férfi már tudja azt kontrollálni. Az első egy-két héten amikor az ölembe ült a párom, akkor rendszeresen mondogattam magamban, hogy "ne most kisöreg! ne most!", de csak nem jött össze, és megkértem a páromat, hogy szálljon le. Megértő volt, nem volt gond. Aztán ha már "ülve is álltam" (xĐ ez így jó megfogalmazás) akkor nem csak kiszállt az ölemből, hanem máshogy folytattuk :P

(Én: 16/F; Párom: 24/N)


Na de a lényeg, hogy ilyen probléma csak az első pár hétben merül fel, utána már tudni fogja a kisöreg, hogy mikor kell haptákba állni, és mikor van pihenő.

2013. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!