Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek és nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek és nekem tetszik ugyanaz a fiú, de a barátnőm nem tudja hogy nekem is bejön a fiú, és majdnem jártunk. De most a barátnőmmel fog járni és én teljesen össze vagyok törve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú facebookon karácsonykor elkezdett sértegetni amit annyira magamra vettem, hogy 3 napon keresztül letört voltam és bőgtem, és beteg lettem, depresszióssá váltam. Nem tudom mit tegyek mert már kikészültem teljesen..
2013. dec. 27. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

beszéld meg a barátnőddel

de ne azt mondd hogy nem járhat vele, mert neked kell, csak meséld el mi történt

2013. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezzel segítek, én nagyon szívesen megenném a megmaradt sütiket. Szerintem az lenne a legjobb ha adnál nekem valami kaját mert ettől kérdéstől megéheztem.
2013. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
járjál velem :D
2013. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
El kell fogadnod a helyzetet,a barátnő mindennél legyen fontosabb,mert az nagy érték.Fiú meg sok van.
2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem, már az elejénén el kellett volna mondanod neki.

Én voltam hasonlo helyzetben, bár az azért kicsit más volt..

Nagyon szerelmes voltam egy fiúba, aki az osztály társam volt, persze nem mertem neki el mondani, csak fél évvel később. Akkori legjobb barátnőm, (szintén osztálytársam) végig azt akarta, hogy össze jöjjünk, szurkolt nekunk.

A srác nem viszonozta az érzéseim,én pedig egyre csalódottabb lettem. Szintén fél év elteltével egy buliba voltam haverokkal, ott volt az a fiú is, én pedig még mindig nagyon szerelmes voltam.

Nagyon szét csaptam magam a sok piával, ki mentem levegőzni, ő pedig utánam jött. Beszélgettünk kicsit aztán megcsókolt. Én vártam a folytatást de semmi nem lett belőle, még jobban össze törtem, a barátnőm mellettem volt, nem sokkal késöbb pedig ki derült, hogy a srác szerelmes ebbe a barátnőmbe már rég óta, ezt a lány is tudta de nekem nem mondta el senki. Nagyon magam alatt voltam hónapokig de valahogy jóba lettünk és nem sokkal később össze jöttünk, nem voltunk együtt sokáig, csak féltékennyé akarta tenni a barátnőmet. Sikerült. Pár nappal a szabításunk után barátnőm meg kérdezte, zavarna e ha össze jönne vele. Persze, hogy zavart volna, de azt mondtam nem. De nem a csaj miatt adtam rá áldásomat hiába fájt nekem annyira, hanem mert szerelmes voltam és azt akartam, hogy boldog legyen! Mindenképp az ő boldogságát akartam. Hónapokig néztem őket suliban, jó képet vágva a dologhoz. Senkinek nem kívánom ezt az érzést! Mikor fél napon keresztül azt nézed, ahogy a szerelmed másnak adja oda a virágot, mikor suliban a szemed előtt csókolja meg a barátnődet.. Nincs ehez hasonlítható érzés.

Mondjuk, miután szakítottak még egyszer össze jöttem vele, mert még két év után is borzasztóan szerelmes voltam belé, pedig annyiszor meg bántott! Akkor tényleg láttam rajta, hogy szeretett, de végül számítottunk. Azóta barátok vagyunk, és én már mással vagyok együtt, de azt vettem észre, hogy nagyon meg bánta amit tett, most vissza sírja, azokat az éveket amíg én bármit meg tettem volna érte. Csak már késő.

Teljesen át érzem a helyzetedet, sok sikert a megoldáshoz!

De egy jó tanács: egy fiú sem érdemli meg, hogy sírj utána, ha nem tett érted! Minek? Nem vesztettél semmit, hiszen nem is volt a tiéd!

2017. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!