Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele újra együtt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok. Együtt voltunk, de aztán nagyon csúnya dolgokat csinált...az csak a legkisebbek közé tartozott hogy leszart engem, sose érdekelte hogy mi van velem. Megmondtam neki hogy nekem ez így nem jó... majd emiatt szakított velem! Nemrég írt nekem egy üzenetet, hogy nagyon szeret és legyek vele újra együtt, mert nagyon hiányzom neki és bármit megadna hogy velem lehessen. Na igen. Csak mikor együtt voltunk akkor is mindig ígérgetett és hazudozott.

Mit csináljak? Nem tudok már benne úgy megbízni.

Adjak neki még egy esélyt, vagy nem éri meg?

17/L (2 hónapig voltunk együtt, a 2. hónapot kb végig sírtam)



2013. dec. 27. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld.
2013. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd őt. nem érdemli meg
2013. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2013. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél vele
2013. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, 99%, hogy most is csak hazudik, hiányzik neki a punci és azt reméli, hogy a tiédet megkaphatja, amíg nem talál másikat.
2013. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
ilyen rövid idő alatt senki nem változik gyökeresen meg sztem
2013. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után eljutottatok oda, hogy boldogtalan voltál mellette. Legyél reális: ennek így semmi értelme.
2013. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!