Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hülye hogy ezen parázok?

Figyelt kérdés
a baratom zuhany után felvette a tiszta boxert amit a táskájából vett ki és volt rajta egy szőke hajszál és azt mondta biztos otthon került rá de az anyukájának fekete haja van más meg nem lakik ott akkor hogy kerülhetett oda? nem hiszem h amunkahelyén került oda csak úgy mert szekrénybe van.
2013. dec. 27. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te hajad milyen színű ?
2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rajtam is sokszor van Vörös hajszál , pedig egy vörös hajú ismerősöm sincs ;)
2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:$ ez eléggé aggasztóan hangzik! de remélem hogy nem az aminek látjuk :) sok sikert :)
2013. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem fekete a hajam
2013. dec. 27. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig a zuhany alatt veszi fel? Szereti ha nedves, vagy mi?

Egyébként van alapja az aggodalmadnak, de ha egyszeri eset, akkor talán hihetnél is neki.

2013. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
rajtam is volt már más hajszála de én buszozni szoktam ő meg kocsival jár dolgozni
2013. dec. 27. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Két teória:


1. Megcsal, és a barátnője szőke...

2. Edzőteremben a padra dobja, mielőtt felveszi... amin előtte egy szőke csávó pulcsija volt... Vagy ugyanez anyucival, és a bugyi mellé bekerül a boxer is mosásba...

Vagy volt ott karácsonykor valaki az anyukánál, akinek a hajszála ott maradt egy bútoron... és aztán leült... egy hajszál elég komoly vándorutat képes megtenni így.



Én biztos nem ez alapján kezdenék gyanakodni....

2013. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
lehet csak én. beszélem be magamnak de van egy szőke hajú csaj aki ott dolgozik és facebookon belájkolta amit megosztott a barátom mondjuk nem fénykép szóval lehet csak én vagyok hülye.
2013. dec. 27. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:
a boxeren volt a hajszál vagy a táskán ?
2013. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a boxeren volt mert pont nyúltam oda és a fekete boxeren feltűnt a szőke
2013. dec. 27. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!