Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ötletek? Várom a válaszokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ötletek? Várom a válaszokat?

Figyelt kérdés

elején tisztázzuk le, nem tudtam neki semmit se venni karácsonyra, le voltam nagyon égve, ezt meg is értette, de én kaptam ajándékot, ami elég rossz így.

mivel lepjem meg*romantikus vacsi* mellé ajándék* bármit meghallgatok.

amit a barátnőmről tudni kell : csendesebb típus, nőies ( ezt úgy értem, nem olyan lány aki fiúsabb típus, hanem tényleg nőies, kis hercegnő kb .) szereti az állatokat, édességmániája van, ha lehet ezt így mondani.


(mellesleg a csillag, kérdőjel lenne, de mivel itt nem engedte úgy kiírni, valahogy jelölnöm kellett)



2013. dec. 27. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Krumplis tészta vacsorára, ajándékba meg egy kiló kristálycukor azt jól van.
2013. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hahaha, vicces vagy. ja nem
2013. dec. 27. 14:55
 3/6 A kérdező kommentje:
azt is megköszönném, ha linkelnétek valami jó oldalt, ahol tudok neki rendelni valamit :)
2013. dec. 27. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vicceltem, te mondtad, hogy le vagy égve.
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak voltam.
2013. dec. 27. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiket írsz, jónak tűnnek. Az ajándék lehet pl édesség.
2013. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!