Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ideális az eső csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ideális az eső csók?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok akkor ideális vagy korai még? Mert én már nagyon vágyom rá. Szerintetek egy srác rá aki igy tetszik rámozduljak? Mondjam neki hogy tetszik? Megcsókoljam?

2013. dec. 27. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
aranyos :) nekem is 13 évesen volt az első.. :) ahogy érzed, ha kölcsönös a vonzalom.. Bár a fiunak kéne kezdeményezni, ez a tökösség próbája :D utalni, utalhatsz.. le is kaphatod, bár szerintem az csak akkor, ha ő is benne van, de ez nem a te dolgod lenne :)
2013. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
12-16 éves korban
2013. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy ideális? És ha pl. 16 vagy akár 20, 25 stb felett történik meg, akkor miért nem olyan jó? :o
2013. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert mindennek megvan a maga ideje.
2013. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát igen, valóban mindennek megvan a maga ideje, de az élet nem így működik.

Első szülés ideje? Kb. 23-28 év között, valaki ennek ellenére már 18 évesen vagy csak 45 évesen szül.

Halál ideje? Kb. 80-90 év között, mégis valaki már 4 évesen, valaki meg csak 110 évesen hal meg.

Első csók ideje? Kb. 13-18 év között, de valaki már 10 évesen túl van rajta, valaki meg csak 30 éves korában.


Szóval, igen mindennek megvan a maga ideje, de az élet úgysem fogja betartani ezeket az időpontokat.

2013. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok nagyon koszi a válaszokat igazatok van nekem ez még teljesen új :)
2013. dec. 27. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a mindennek megvan a maga ideje nem általános dolog, hanem emberre szabott kéne legyen... Tehát ha valaki életében mondjuk 20 éves korában jön el az ideje a csókolózásra, és akkor lehetősége is adódik, akkor talán mondható, hogy ideális... Ha hamarabb is 1 évvel, hiába elmúlt 18, még nem ideális (tegyük fel, hogy az illető lassabb érésű :) ).


Szóval ha nem ismered magadat elsősorban, hogy mire vágysz, mire vagy képes, minek a következményeit tudod vállalni, akkor nem ideális csókra gondolni. Szerintem! És mi nem ismerhetünk téged jobban mint te magad.

2013. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi igazad van :)
2013. dec. 27. 19:43
 9/10 anonim válasza:
en 14 vagyok nekem is 13 évesen volt meg az első csók, tanács:adj neki puszit,aztán szájra puszi,aztan ahogy jön...:D
2013. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok ez jo ;)
2013. dec. 28. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!