Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Barátom karácsonyra az ajándékomat az anyjával vetette meg, elmondása szerint mert neki nem volt ideje... Persze olyan dolgokat kaptam amire nincs szükségem, nem is tetszik, nem is tudom hasznát venni. max 2000 ft-ot költött rám. Mikor megkapta tőlem az ajándékát, égre földre esküdözött, hogy lesz mégegy ajándékom amit ő fog beszerezni, mert azt nem mert az anyjára bízni (gondolom azért mondta, mert látta, hogy az én ajándékaimban sokkal több "figyelmesség" van, mint az övében, mert igyekeztem a legjobbat adni neki amiről tudom hogy szereti, miegymás) - habár gyanítom ezt az állítását már rég elfelejtette, csak gyorsan rögtönzött. Tudom, hogy a szándék a lényeg, de basszus ebben még a szándékot sem érzem. Olyan rosszul esik, hogy én hetekig fáradoztam, hogy meglepjem, ő meg így elintéz..

Ehhez képest most megjelent a bátyjának a csaja és rohan ajándékot venni neki...

Jogosan esik rosszul? El kéne mondanom neki, hogy mi bánt? Vagy én vagyok a hülye és kussoljak?


2013. dec. 27. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénzünnep ez itt már kérem szépen!
2013. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy te többet érdemelsz de az ügyvédedet kérdezd meg a jogosságról.
2013. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem pénzünnep... Csak rosszul esik, hogy az én "ajándékom" max 2 rongy, a kocsijára poénból költ 40-et, és aztán én hívhatom meg kajálni ha elmegyünk "randizni".
2013. dec. 27. 15:55
 4/18 A kérdező kommentje:
ja, és a bátyja csajának persze, hogy elmegy ajándékot venni... oda nem az anyját küldi.
2013. dec. 27. 15:56
 5/18 anonim ***** válasza:
De nem is lennél vele ha roncs kocsija lenne.
2013. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
inkább ne lenne kocsija... szerintem jobban szereti, mint engem.
2013. dec. 27. 15:57
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem az ajándékozásból nem kéne ekkora ügyet csinálni

bár azt megértem hogy zavar, hogy nem ő foglalkozott vele

2013. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem,nem jogosan esik rosszul

kit izgat hogy mennyit költött rá?a lényeg hogy gondolt rád,karácsonykor meg az ember nagy átlagban olyat kap amire nincs szüksége

2013. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem azon van a hangsúly, hogy mennyit költött. hanem azon, hogy az én ajándékomat az anyja vette. ellenben a bátyja csajának ő veszi meg személyesen...
2013. dec. 27. 16:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megérteni. Egy ilyen srácnak van barátnője aki egy picit sem figyel rá oda. Annak aki meg normális és odafigyelne kedveskedne a barátnőjének annak meg nincs persze.
2013. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!