Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinte már egyutt vagyunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte már egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk discoba. én a barátnoimmel és o is a barátaival ment, unokatestvérem is kint volt o megint kulon. egypárszor smároltunk a fiuval és hát akkor már kézen fogva is sétáltunk.amikor eloszor smároltunk utána a fulebme sugta szeretlek. ezt a drága unokatestvérem meglátta, elkezdett kombinálni. ma pedig a fiutol, akivel csokoloztunk rengeteg smst kaptam h szeretlek, hiányzol.

két kérdésem van:

1. most mondjam el a szuleimnek vagy várjam meg mig o elmondja?

2. a srác ugy gondolja h egyutt avgyunk?

16L



2013. dec. 27. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

hát úgy tűnik

a szüleidnek meg nem kell elmondani míg nem biztos

2013. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság olyan könnyen dobálóznak a "szeretlek" szóval, hogy ez még nem jelent semmit. Az is lehet, hogy komolyan érdekled, de lehet, hogy csak laza flörtre (szexre) vágyik.

Az ilyen egy csók utáni "szeretlekezés" nekem mindig csak annyit jelentett, hogy a másiknak nincs számomra komoly mondanivalója, ezért beveti ezt, hogy előbb megkaphasson.

2013. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, anno ha én smároltam valakivel, az többnyire jelentett valamit... ha csak pár napra, akkor is...
2013. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
szeretlek is csak olyan szó,mint a többi ha nincs mögötte tényleges tartalom
2013. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!