Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi az akinek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az akinek kell egy alacsony, vékony túl aranyos, egyáltalán nem nőies lány?

Figyelt kérdés

egyáltalán egy aranyos lány aki se külsőleg se belsőleg nem túl nőies, kell egy pasinak is?? nem lesz annak a pasinak hiány érzete,hogy egy igazán nőies nővel jobb lenne mintsem egy kislányos lánnyal ??

milyen típusú, és hány éves pasiknak tetszenek az ilyen lányok??



2013. dec. 27. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és egészen egyszerű oka van, én is alacsony, kisfiús srác vagyok. :D
2013. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek az ilyen lányok, 19 éves vagyok, normális, átlagos srác, az ízlés kérdése az egész.
2013. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te ilyen lány vagy, vagy a kiszemelted jött össze egy ilyennel?
2013. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy ilyen barátnőnek, legalább ha "nem túl nőies", akkor nem kell naphosszat hallgatnom a hisztijét. Te lennél a szóban forgó lány, kedves kérdező? :D Akkor dobj egy privát üzenetet. :P


18/F

2013. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

külsőre úgy értettem a nem túl nőieset, hogy alig van melle és olyan kislányos az alkata.és inkább aranyos külsőre, mint nőies.

de nem tinikorban van már.

2013. dec. 27. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz róla? Akár privátban is lehet.
2013. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondig ilyen lányt szerettem volna,aztán vhogy a nem ilyenek mellett találtam meg a boldogságot. Ezzel azt akarom mondani,h nem a külső az elsődleges! Lehet általánosságban azt mondani,h nagy csöcsökre buknak a legtöbben,de köztük is van,aki a társát egy alkatilag olyanban találja meg, mint amiyen te vagy!

A szemèlyisèg szerint sokkal fontosabb!

2013. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kimondottan az ilyen nőket szeretem :)
2013. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen férfi az...?"


Teljesen normális. És nem lehet bekategorizálni, hogy csak a magas, csak az alacsony, csak az idősebb, csak a...


Majdnem harminc vagyok, de még mindig teljesen kislányos a külsőm. Alacsony, keskeny vállú, teljesen lapos (65AA), törékeny alkat, kortalan babaarc. Még mindig elkérik a személyimet és

soha nem volt problémám a párkereséssel. Na jó, tiniként nem én voltam a korombeli fiúk kedvence (illetve akkor is volt érdeklődés irántam, de a kicsit idősebb - de pedofilnak még egyáltalán nem nevezhető - pasik részéről).

Mikor kinőttem a tinikorból, ez a gondom is megszűnt. Akkor már nem csak az idősebbek, hanem a korombeliek is megtaláltak (a múltidő azért, mert már megtaláltam a párom).

2013. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is mindig vékony, kislányos alkatú voltam, minden barátom imádta a pici kezeimet, lábaimat és mindenemet.
2020. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!