Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hiszi el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hiszi el hogy számomra ő a leghelyesebb pedig nagyon is mert nem érdekel rajta kívül más mit tegyek?

Figyelt kérdés

egyszerűen már nem bírom , rossz érzés hogy nem azt érzi amit én és jobban akarja tudni hogy én mit gondolod, pedig teljesen az ellentétét érzi mit tegyek ,szeretem nagyon és akarom hogy érezze hogy számomra ő a legszebb fiú :)!

veletek volt már ilyen ?


2013. dec. 27. 19:06
 1/5 Tarnolf ***** válasza:

Most is ez van. Csak én srác vagyok és nem a barátnőmnek mondom, meg nem azt, hogy szeretem. :D Az még kialakul.



Egyébként megértelek, viszont a barátodnak talán régebben összetörték a szívét, hogy ennyire nem hisz neked...vagy megint a média verte bele a fejébe ezt a sületlenséget. Esetleg fél, hogy megcsalod egyszer és így inkább nem hisz neked, ezzel elkerüli, hogy összetörjék a szívét...de ezek csak találgatások. :D


Azt mondom, bizonygasd, ülj le vele, mondd el neki halál komolyan a dolgokat és kész. :) Nyomatékosan mondd meg neki, hogy neked ő a legszebb/legjobb/legfontosabb, satöbbi... ;)

2013. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem már volt ilyen. Ugyanígy kezdtük, mint te a pároddal, folyton bizonygatnom kellett, hogy ő a mindenem. Rá sem nézhettem senkire. Aztán összeköltöztünk és ha két perccel később értem haza, már gyanúsítgatott, hogy biztos mással voltam. A telefonomat állandóan átnézte, egyedül nem mehettem sehova, barátaim nem lehettek vagy ha mégis, jött velem hozzájuk. Ha valaki rám köszönt az utcán, aki a munkámból kifolyólag ismertem, akkor jött a szorongatás, ütögetés, ha pedig jobban felhúzta magát, akkor fojtogatott, lökdösött. 12 évig bírtam, akarod-e te is ezt az életet vagy keresel egy normális férfit?
2013. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát megértelek:) tényleg nem tudok nagy dolgot tenni szeretnék de akkor beszélgetek vele de hiába mondok az a baj .. pedig szeretném h megértse és érezze

nálunk a szeretettel nincs baj szerencsére de azt nagyon sok mindennel kimutathatod neki főleg egy lánynak ! :)

2013. dec. 27. 19:13
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 2 ez szomorú :/ de még fiatalok vagyunk !
2013. dec. 27. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mondogatni, hanem éreztetni kell vele :)

Persze vannak szélsöségek, ezektöl menekülj!!!

2013. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!