Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt lezárni egy hosszú kapcsolatot? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Szándékosan így tettem fel a kérdést,nem tanácsot kérek,a ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Ki szakított kivel,mennyi ideig tartott,ilyesmi... Én még csak 4 hónapja szenvedek.Meggyászoltam,hagytam időt magamnak,többet buliztam,mint egész életemben,munkára koncentrálok,sportolok,lefeküdtem mással,aztán párkapcsolatban is voltam mással... és semmi. Még mindig van,hogy könnyezek,ha eszembe jutnak az emlékek,soha többet nem lesznek már közös programok,vagy a közös hobbijainkat már nem együtt csináljuk.Üres vagyok,kiégtem érzelmileg teljesen.
2013. dec. 27. 20:27
 1/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Majdnem 2 év után... én szakítottam...k.rv.szar....még friss....
2013. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 év után szakítottam, ennek már öt éve. Még ma is minden nap gondolok rá, pedig van új kapcsolatom. Az ilyesmit az ember sosem dolgozza fel igazán, csupán az idő megfakítja az emlékeket és ettől kicsit elviselhetőbb a helyzet. Akaratlanul is folyton hozzá hasonlítom a páromat és állandóan az jár a fejemben, hogy bár az exem nem hiányzik, az az igazi bensőséges viszony, ami vele volt, sosem lesz már senkivel sem. Na, ez az, amitől rossz. Nem az ex hiányzik, hanem a kapcsolat milyensége.
2013. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

2 év után, ő hagyott el :(

ami számomra most nagyon ijesztő az az, h ami eddig szívfájdalom ellen korábban mindig működött eddig, most nem igazán :(

3 hónap, de olyan néha mintha csak tegnap lett volna :(

2013. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nekem az a tanácsom és a tapasztalatom, hogy előbb magadban rendezd, magadban dolgozd fel, ha ahhoz kell az,,hogy otthon ülj 2-3 hetet és csak suliba/ dolgozni menj, akkor kell. Barátokkal persze beszélj minden nap!! Ha már úgy érzed, hogy tudsz nevetni és FEJBEN rendezted a dolgokat, már csak időnek kell eltelnie, ezután menj inkább " bulizni". De attól még, hogy lefekszel mással vagy elkezdesz járni mással, nem fogod elfelejteni, ma a másikat bántod meg, mert lehet ő többet akarna tőled, de te nem tudod. ár csak idő kell mindenhez.
2013. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 év után szakítottunk közös megegyezéssel. Szerencsére hamar túltettem magam rajta, hamar rádöbbentem arra, hogy az utóbbi fél évben már nem voltam szerelmes csak kötődtem hozzá érzelmileg.

Ez 2 hónapja történt. Persze gondolok rá mert nagyon sok boldog pillanatunk volt és azért olyankor elérzékenyülők, de jó visszaemlékezni, hogy milyen volt megfogni a kezét, átölelni, hozzábújni stb. De most jobb külön, kitudja mit hoz még a jövő.

De ezt igazán szerintem soha nem felejtjük el, főleg ha normális keretek között válunk el egymástól.

2014. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4.5 év után kellett egy jó félév, mire azt tudtam mondani, hogy túltettem magam rajta. Az utolsó fél év már előre vetíttete a végét, mégis nehéz volt visszatalálnom önmagamhoz. Sokat segített a családom támogatása, a barátaim, a sport, a feladataim.
2014. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!