Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha úgy érzem beleszerettem a legjobb lány barátomba?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást már 7 éve kb. Ő az, akit hajnali 3-kor is felhívhattam, ha volt valami gond, persze fordítva is, mindig számíthattunk egymásra.

Mivel nem vagyok vak, vagy meleg, persze láttam, hogy szép lány, de valahogy sosem tetszett annyira, vagy csak tudtam, hogy semmi esélyem nála, hiszen mindig csapta neki valaki a szelet, legtöbbször sikertelenül :)

hirtelen megváltozott minden és nem tudok másra gondolni, csak a szép zöld szemeire, a szájára, meg amiken együtt átmentünk :((

Mégis mit kéne tennem? Többé nincs barátság ez tuti :( tűnjek el az életéből? Vagy valljam be neki?


2013. dec. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a barátja nem tudnál maradni, nincs vesztenivalód, mondd el neki
2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben jártem egy lánnyl akit én akkorra már (idén tavasszal volt az eset) 8 éve ismertem.

Ugyan ez amit leírtál. Bevallottam neki mit is érzek, mire ő megijedt az érzéseitől meg mittom én, most kb 4 havonta összefutunk, egy-egy szia,heló és ennyi lett az egészből!

Pedig ő is bevallotta miként érez, de amikor léptem, azzal tönkretettem a barátságunkat. :/

2013. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dugd meg
2013. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit kéne tenned?


Bele kéne menned.


Ne habozz!!!!

2013. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vallj semmit, csak döntsd meg, ilyenkor a dumával mindent elcseszel ahogy itt az előző.


Az előző is ha duma helyett megdönti, még mindíg együtt lennének!


Ne hagyd a nőt gondolkodni, sosem jó ha egy nő gondolkodni próbál...

2013. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2-es vok, csak az volt a gond tudod #5-ös, hogy barátként tekintettem addig rá, nem egy csajra, akit csak megdugok és annyi! Az érzelmek ellen nem tudtam mit tenni :/
2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem egy lány többet jelent egy-két menetnél! Inkább titkolom az egészet, minthogy legyen egy numera, aztán sose látnám többet!!!
2013. dec. 27. 20:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Nagy nehezen kinyögtem neki, elhívtam randira és alakulnak a dolgok :)) csak kicsit fura, de remek :)))
2014. febr. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!