Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fakanál készletet kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fakanál készletet kaptam karácsonyi ajándékként a barátomtól, pedig tudja, hogy nem szeretek főzni. Miért ilyen bunkó? Ha olyan ajándékokat kapott volna tőlem, (pl. annak a focicsapatnak a mezét amit utál) akkor az neki tetszett volna?

Figyelt kérdés
Minden egyéb házimunkát szívesen elvégzek, sőt a "férfi munkák" nagy részét is (képfelrakás, pénzügyi dolgok intézése (banki, biztosítási dolgok, csekkfeladás). Főzni nem szeretek túlzottan, de persze ha muszáj megcsinálom. Nagyon rosszul esett, hogy ahelyett hogy vett volna mondjuk egy doboz csokit, direkt olyat vesz, ami számomra nem ajándék.
2013. dec. 27. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neki mondd, ne nekünk.
2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyílván célzás volt, hogy szeretné, ha ezen a hozzáálláson változtatnál.
2013. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mondtam, de megsértődött. Hogy nekem semmi se jó.
2013. dec. 27. 20:50
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Célzás hogy foglalkozz többet a témával... Amúgy a csekkfeladás mióta "férfi munka"?
2013. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tarnolf ***** válasza:
0%
Mennyire hálátlan vagy...van aki lóf...aszt sem kap, te meg itt picsogsz, hogy nem erre vágytál...amúgy célzás volt, hogy ideje főzni, szóval hajrá...
2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es. igen nagyon jól kiragadtad a lényeget. gratula. Nem férfi munka, de mindig én csinálom, mer ő nem szeret sorban állni. Nálunk a pénzügyeket mindig apukám intézte. Úgy gondolom, hogy ha én megcsinálok egy csomó olyan dolgot, amit ő nem szeret, akkor ne azon az egyetlen dolgon legyen már fennakadva, amit én nem szívesen csinálok.
2013. dec. 27. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Célzás volt, hogy szeretné popóba.
2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm a kommentet. Napok óta nem nevettem, de ettől most nagyon jót röhögtem. Lehet hogy nem viccnek szántad, de akkor is :)
2013. dec. 27. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát hogy ha együtt laktok, akkor igenis venni kell a célzást...Mert akkor nem ok nélkül kaptad szerintem.


L23

2013. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem ezt bármikor máskor meg lehetett volna beszélni. Hogy figyelj nekem az a problémám, hogy... Nem elcseszni evvel a karácsonyt. Nem ilyen bunkó módon kellett volna közölnie.
2013. dec. 27. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!