Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnál a párodból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál a párodból, ha túl közönségesen beszélne? (lent)

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd előttem kibontakozni a barátom így 14 hónap után. Olyan tulajdonsága jött elő, ami elkezdett zavarni és rosszul esni.

Nagyon közönségesen és trágárul beszél.


Az zavar a legjobban, amikor a szexről beszél úgy.

Egy példa: Szóba jött az egyik pár,akik a haverjaink, a lány nagyon jó barátnőm.Megkérdezte,hogy ők meddig jutottak el a kapcsolatukban.Mondtam,hogy nem messzire, mert a lány félénk még,és nem mer lépni, csak a fiú. Erre ő: 'na ez vagány, Peti nyalakodik neki, Eszti csak nyög karba tett kézzel?' és röhögött.

Mi lett volna, ha én is félénk lettem volna az elején vele? Kibeszélt volna ugyanígy?

Aztán azt mondta,hogy ő is elmondta az egyik haverjának,hogy nálunk is már megtörtént a dolog, mert kérdezte. S elmesélte,hogy a barátja mennyire örül,hogy végre lett saját szobája, felviszi a lányt amikor akarja.A barátom meg így mondta neki,hogy: Milyen jó is, akármikor felviheted ba****zni.

Ez után megkérdeztem,hogy miért mondja így? Erre ő: nem mindegy hogy mondom?Úgy is egy lére megy, tök mindegy minek hívod.'

Nagyon rosszul érintett ez, hisz gyakorlatilag azt jelenti,hogy neki mindegy,hogy b**z*ás, d**gás, kef**élés, szex, szeretkezés ugyanaz. Szerintem meg nagyon nem.

Olyan volt,mintha ettől is kezdtem volna kiábrándulni belőle.

Ti mit gondoltok erről? Lehet csak a barátai között nevezi így vagánykodásért,vagy ha ezt mondta így is gondolja?

Számotokra nem lenne kiábrándító?


2013. dec. 27. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:

olyan mintha a velem való együttlétet is csak sima b**szásnak gondolná.

Az az érzésem lett,hogy megbántam,hogy lefeküdtem vele, ha csak ennyit jelent.

Vagy túl felfújom?

Fiúknál ez természetes?

2013. dec. 27. 20:57
 2/9 Tarnolf ***** válasza:

Számomra az lenne, főleg, hogy egy lány szájából még undorítóbb a trágár beszéd( srác vagyok, azért írtam lányt).


Szerintem mondd, meg neki, hogy kiábrándultál belőle és változtasson sürgősen. Az ilyen dolgokon lehet változtatni szerencsére. :D

2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé rosszul érintene engem is ha a pasim ilyen vulgáris lenne, ha erről van szó, de kérdezz rá, hogy ő ezt tényleg komolyan így gondolja-e.
2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor rá is kérdeztem,hogy akkor a mienket is annak gondolja?

Erre ő kicsit ideges lett és úgy mondta,hogy nem, aztán kérte a téma váltást. Mintha csak azért mondta volna, mert én azt akartam hallani...

Nem tudom ://

2013. dec. 27. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészséges pasid van, mind ilyenek vagyunk. El kell viselned, nincs benne semmi rossz.
2013. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De olyan megalázó volt és lehangoló.

Attól független hogy így mondja még jelenthet neki többet is, nem?Csak 'férfiból' s azért beszél így?

2013. dec. 27. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egészséges pasid van, mind ilyenek vagyunk. El kell viselned, nincs benne semmi rossz."


Ezt kikérem a férfiak nevében, azért mert te primitív vagy még nem feltétlenül lesz mindenki az.


Kedves kérdező, a párod konkrétan egy bunkó, de eddig nem láttál a rózsaszín ködtől, és megnyugodhatsz, számára te is csak "baszás" vagy.

2013. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na hát akkor tényleg nem tudom mit gondoljak, itt is annyira megoszlanak a vélemények...
2013. dec. 27. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy kiábránditó, ezt megértem :), hisz nőből vagy. Nincs mötte szándék szerintem amúgy. Mindenesetre ha bánt.. add a tudtára ! Éreztesd vele ! :)
2013. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!