Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet szép barátnőm? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szép barátnőm? 15/F

Figyelt kérdés
Szòval egy csomó olyan fiú van aki gnòm, meg hàt elég ronda, de mégis van barátnőjük, meg gyökerek, rossz tanulok. Én jol is tanulok, sok jò baratom van, sokan szeretnek. Magas,sportos vagyok,jòl öltözött. Hogy legyen olyan szép baràtnőm? Normális valaszokat kérek. Köszönöm.

2013. dec. 27. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Növessz heréket, és talán lesz.
2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak Pénz & Sárm
2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Külsõségeket írtál jórészt. Kicsit gondolkodj néha.
2013. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne a külsőre hajts.
2013. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A külsö sokat számit én is 15 vagyok és volt már 19 éves barátnöm is.
2013. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, humoros, szeretek hülyéskedni, de nem szoktam megbántani senkit
2013. dec. 27. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet és egy kis bemutatkozot privibe (14/l)
2013. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok felszínes, de azért valljuk be, ki nézegetne olyant, aki még arcra se tetszik neki egy kicsit... Persze, nagyon jó, ha egy fiú értelmes, okos és tud hozzászólni a világhoz, amiben él, van saját véleménye... Ez mind fontos dolog, de sajnos semmit se ér számomra, ha a srác amúgy meg egy beképzelt, öntelt bunkó, aki mindent tud, csak a szeretetét kimutatni nem... Ha nem érzem, hogy tényleg szeret, hogy tényleg érdeklem, meg hogy megbecsül, akkor helyespofi, ész meg stílus ide vagy oda, otthagyom mint a ...-t.

17L

2013. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet 14/L
2013. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Ez mindenkinek más. Mi az elfoglaltságod szabadidődben? Szórakozóhelyek? Diszkók? Amennyiben ezek közül valamelyik, javaslom a könyvtárat, színházat és egyéb kulturáltabb helyeket, ahol megtalálhatod azt a neked szép hölgyet akit keresel. Mivel írtad jó tanuló vagy, gondolom nem a diszkókirálynőt keresed, mert akkor nagyon nagy csalódás fog érni.
2013. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!