Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több hónapja könyörgök a páromnak, hogy menjünk el bulizni valahová (feleslegesen), a haverja meg egyet gondol péntek este, vele meg rögtön rohan önként s dalolva? Nem értem

Figyelt kérdés
Ja, a "kedvesebb" kommentelőknek üzenem, hogy minden rendben van közöttünk
2013. dec. 27. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, a "kedvesebb" kommentelőknek üzenem, hogy minden rendben van közöttünk"


Ha így lenne, nem írtad volna ki a fenti kérdést. Nem szégyen ám bevallani, hogy valami gáz van köztetek!

2013. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden rendben van köztetek.

Csak őt zavarja a jelenléted bulizás közben.

Vagy.azért, mert nem tudjamagát elengedni.a jelenlétedben, vagx mert nem tud csajozni. Ennyire egyszerű. Nem egyedi.

Minden rendben szerinted,.de.ő vadászni akar.

2013. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a párodnál. Nem akarja, hogy lásd hogyan bulizik.
2013. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
hát nem arra utal, h minden olyan hajjde hiper szuper lenne
2013. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
há' kérdezzed má' meg
2013. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A.R. ***** válasza:
Én se szívesen megyek a párommal bulizni mert feszélyezve érzem magam. Ez normális. Ne bulizni hívd hanem mondjuk igyatok meg egy sört/üditőt a városban kettesben és majd hozzászokik.
2013. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom pl velem nem tud bulizni, a barátaival szeret inkább mert azt mondja más a hangulat jobban el tudja engedni magát ezért ő is külön megy meg én is. Probléma megoldva. Jót is tesz a külön töltött idő. Nem feltétlen rossz a kapcsolat attól hogy nem szeret neked bulizni. Ez olyan ami a haverokkal teljesen más. És ő azt szereti. Veled kettesben meg mást szeret jobban amiért a havernak mond nemet esetleg. Szóval szerintem ezen nem kell kiadni.
2013. dec. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!