Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez befolyásol valamit?

Figyelt kérdés
A (volt)párom szakított mondván gyorsan rohantunk a kapcsolatba ès nem biztos magában ès bennünk.Szèpen váltunk el, semmi veszekedès viszont szeretnèm ôt.Stratègiám eltûnni egy pár hónapra, ezután új külsõvel ès ruhatárral ismèt találkozni. Jó ötlet vagy kuka, nincs remèny :/ 23/L
2013. dec. 27. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha jól sikerül a makeover, akkor lehet sikered!
2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
biztató,bár mèg nem tudom a makeover menetèt :) de facerõl már hibernáltam szóval kb februárban tervezem, hogy látni fog ..
2013. dec. 27. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha addig nem talál mást, akár sikerülhet is a terved. Bár ez, ahogyan szakított, csak kifogásnak tűnik nekem így látatlanban.
2013. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hât remèlem ebben az esetben nincs igazad, az elèg bántó lenne ..
2013. dec. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!