Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző értékrendű emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző értékrendű emberek élhetnek boldogságban, ha igen, akkor szerintetek meddig?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sokáig.
2013. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. Én össze sem jönnék eleve olyannal, akivel ennyire különbözünk.
2013. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noydra ***** válasza:
Nem lenne hosszútávú...
2013. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást. Ami igaz a mágnesek esetében, viszont az embereknél nem. Szóval a válasz nem.
2013. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem tavaszodik...
2013. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az értékrendet hogy érted?
2013. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem max addig, amíg egy olyan döntéshelyzetbe kerülnek,amikor az értékrend alapján kell dönteni. Szóval nem sokáig.
2013. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

Nyilván, ha neki mindene pl a cigi és a buli, én meg inkább ülnék otthon vele, nem lesz valami hosszútávú kapcsolat.

De ha ő jobban szereti a macskákat és én a kutyákat nem hiszem, hogy gondot csinálnék:))

2013. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyik totálisan elnyomja magát akkor talan egy darabig. De egyszer ő is "robban". Jön a vita veszekedések és az ebből adódó elhidegules majd a szakítás. Szóval nem lesz tartós. Ha én akarok házasságot és gyereket ő pedig nem mert még 10 évig linkeskedne az bizony komoly gátat vethet közénk.
2013. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!