Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről és hogyan kezdeményezzek most én?

Figyelt kérdés
9 hónapja szakított velem a barátom.Féléves együttjárás után.Mély depresszióba estem.2 hónapra rá bejelentette hogy neki van már másik csaja és nagyon gúnyos volt velem.Összevesztünk emiatt.A csaja megakart verni mert rájöttem csalja az exemet.Csúnya jelenetet rendeztünk az exemmel.A csaja meg végignevette.Majd 1 hét múlva megkerestem az exemet.És az exem sírva ölelt és bocsánatot kért.Én is bocsánatot kértem tőle,mert én meg akkor ott felpofoztam.Ezt követően jött a macska-egér játék.Egyik nap gyűlőlt másik nap meg szeretett.Volt hogy elhívtam étterembe és együtt ebédeltünk.Ezalatt meg a barátnője meg mással kavart.A lánnyal a kapcsolata vagy 4-5 hónapig tarthatott kisebb szünetekkel.Mikor megtudtam hogy vége a kapcsolatuknak,rögtön felhívtam az exemet.Szakításunk óta mindig letette a telót,ha rájött hogy én keresem.Akkor nem.Csak annyit mondott:Igen vége,de hagyjál.Erre én megvettem neki a legnagyobb csokit amit a boltban találtam és elmentem hozzá.Nem akart szóba állni velem.Elküldött.Majd később felhívott hogy meglátogathatom és vigyem amit akartam neki adni.Örült neki.És a szerelmünkről is beszéltünk.De ennyi volt.Utána megint macska- egér játék következett.Azóta engem támadás ért.Az egyik legjobb barátja támadott meg.Akivel testvéri volt a viszonya.Erre megszakította vele a kapcsolatot.Illedelmes és védelmező volt velem.Azt mondta sokat zaklattam és ezért volt velem durva.Az egyik családtagjával beszéltem.Azt mondta ő tudja hogy még mindig engem szeret.De akkor mégis mi van? Én visszaakarom kapni! Mit tehetnék? Tippek? 18/L

2013. dec. 27. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de baromi gáz hogy térden csúszol az exed után. Világos számára ezek alapján, hogy neked még mindig ő kell, mégsem lép érted, nem tesz érted semmit, ennek pedig sajnos jelentése van. Még ő is megmondta, hogy gyakorlatilag zaklattad. Ha még mindig szeretne, akkor nem "elküldene", nem kezdett volna mással és nem lett volna veled paraszt. A kedvessége annak szól, hogy te törődtél vele, mikor ő rosszul volt, emiatt véd meg, nem szerelemből :( a kérdésed tárgytalan, hogy hogyan kezdeményezz, ugyanis eddig is végig te kezdeményeztél, te kerested, te vittél neki csokit, te hívtad el ebédelni, pedig ez a pasi dolga lenne, nem a tiéd. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a fiú nem szerelmes beléd, ha az lenne, akkor már rég együtt lennétek. Ja és plusz tanács: a fiúk nem szeretik, ha a lány lealacsonyodik értük és fut utánuk, ez nőietlen viselkedés, ilyen lánynál nem találnak kihívást, mivel tudja hogy csettintésre ugrasz neki. 22/L
2013. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!