Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel "járunk " már kb 1 hònapja.(én 15 f ,ő 14 l) ez a járás kb annyiban merült ki hogy facen beszélgettünk mert messze lakunk egymástol.Amùgy még anno a csaj kezdett el nyomulni,én nem nagyon láttam a dolog értelmét de megpròbÁltam.Nagyon sokat beszélgettünk ,és kiderült hogy sok közös dolog van bennünk.Már kezdtem megkedvelni nagyon , de aztán haverom elültetett eggy gondolatot a fülemben.Azòta elgondolkoztam kettőnkről,és arra jutottam hogy szakìtok vele ,mert mindenkinek ìgy lessz a legjobb.Amùgy nekem ő volt az első.Hogy mondjam el neki ? köszi a válaszokat.
2013. dec. 28. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mit mondott a haverod?
2013. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban csak rosszul fogsz kijönni a dologból, tapasztalat. Ez nem szerelem, csak fellángolás, maximum tetszetek egymásnak, de többről nincs szó.
2013. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
hejj jancsika jancsika mért nem nőtté' magasra..
2013. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.azt hogy szakìtanom kéne vele...de nagyon sokszor mondta,és elgondolkodtam rajta...és igaza van :/

2.megértem .

3.ez csak ál név :D

2013. dec. 28. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:

3.vagyok,

bocsi nem tudtam kihagyni:D



Nem tudom neked mi a messze, de én közel 1évig voltam távkapcsban 200km+


Soha de soha de soha de soha de soha nem mennék bele megint ilyen távolságba...

2013. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!