Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heteken keresztül csalt, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteken keresztül csalt, majd szakított. Az új barátnőjétől tudtam meg, hogy nagyon át lettem cseszve. Szakítottak, békülni akart, aztán mégse. (? )

Figyelt kérdés
Úgy összezavart már, hogy azt sem tudom hol áll a fejem. Bűntudata van, néha ír, vagy hív, van hogy én keresem. Beszélünk. Közben adódott lehetőség új kapcsolatra, kettőre is, komolyakra. De valahogy nem megy... Hogyan tovább? Mit kezdjek magammal, ha valahogy semmi sem megy?
2013. dec. 28. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kerüld el a csalót
2013. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Missi_Key ***** válasza:
mondd neki h nyitottkapcsolat, és te is leszel más pasikkal...így tudsz másik komoly kapcsolatot, ő is ott lesz, és még meg is tudja neked milyen volt...
2013. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire gyenge!! Mit akarsz még olyantól aki elhagyott?

Nem érzed, hogy meg lettél alázva női mivoltodban? Pedig így van!! Méltóságod akkor lett volna ha rövidre zártad volna mind a kettőt már rég. Legyen eszed!!

Hagyd a francba azt a szemétládát, szakits meg vele minden kapcsolat. Egy normális érett erős magabiztos nőnek nincs ezen mit gondolkodnia szerintem. Amig megy a huzavona addig nem is fogsz tudni túllépni rajta és másra ránézni. Egyáltalán miért is foglalkozol vele. Elhagyott nem? Így döntött. Egye meg amit főzött!! Zárd le minél hamarabb töröld tiltsd őket és koncentrálj az új ismeretségekre.

2013. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én abban a pillanatban megszakitottam a kapcsolatot ahogy kiderült, hogy megcsalt. Nem érdekelt a magyarázata letiltottam, telszámot cseréltem. Számomra meghalt. Tudod ki hagyná hogy palira vegyék...
2013. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!