Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? ( a szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? ( a szöveg hosszú )

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni. A barátnőmmel 3 éve voltunk együtt. Most Karácsonyra elterveztem, hogy megkérem a kezét. Elmentünk egy kiváló étterembe. Még előtte megvettem a gyűrűt ( 170.000 Ft volt ), persze titokban. Nem sajnáltam a pénzt. Mielőtt megismertem nagyon anyagias voltam. Azóta, ha róla van szó, leszedném a csillagot az égről, nem sajnáltam kettőnkre a pénzt. Dec. 24. előkelő étterem, kiment a mosdóba, én meg beszéltem a pincérrel, hogy rendelünk pezsgőt, ő meg majd tegye bele a gyűrűt. Beszéltem a zenekarral, hogy amikor megisszuk a pezsgőt a barátnőm kedvenc dalát játszák. Kijött a mosdóból, étlap, pezsgő rendelés ( a legjobb pezsgőt hozattam ). Ő azt mondta, hogy beszélni akar velem. Jött a pezsgővel a pincér, indult a zene. Ő ennyit mondott: "Figyelj, nagyon szeretlek, de nem illünk össze." és otthagyott. A pezsgő alján a gyűrű, kifizetve a pincér, a zenészek. Amikor megtaláltam ( a szüleinél volt ) beszéltem vele. Azt mondta, hogy a csillagjegyeink alapján nem illünk össze. Megmutatott itt egy kérdést, amit ő tett fel az ezotéria és hogy nem illünk össze a csillagjegyeink alapján. Kimentem.

Most nem tudok mit csinálni. Elment minden életkedvem. Előtte a munkámnak éltem, utána a barátnőmnek és most nincs semminek értelme. Nem tudok mit csinálni. Minden hobbimtól el ment a kedvem, pedig hajóztam, túráztam, bicigliztem és még sok mident csináltam. Mit csináljak?



2013. dec. 28. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok elhinni, hogy ez a valóéletben megtörtént.
2013. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez most vicc? van olyan hülye ember aki a horoszkópra alapozza az életét? Ha ennyire hülye, akkor nem is érdemel meg
2013. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Részben örülök, hogy veled még nem történt ilyen, de nem örülök annak, hogy segítséget kérek, hogy most mit tegyek, de ezt kapom: Ilyen nincs. Hát köszönöm szépen.
2013. dec. 28. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu kérdés. Kár, pedig fasza történet :D
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írtam a kommentet. A másodiknak: igen, gondoltam erre. Viszont még mindig nem tudok mit csinálni.
2013. dec. 28. 13:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Amit az elsőnek írtam üzenem a 4-nek is. Viszont ez rajtam nem segít. És nem örülök, hogy más viccet csinál az életemből. Segítségért írtam és ezt kapom.
2013. dec. 28. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. én is eléggé hihetetlennek tartom. Az ezotéria oldalon szerintem minden 2. ember látónak, jósnak meg a fene tudja minek képzeli magát, és még el is hiszi magáról, hitelesen előadja a dolgokat, és itt a következménye. A Halak sem illik össze a Skorpióval, mégis 15 éve boldogan élünk a férjemmel, van 1 lányunk. A barátnőd sem komplett, ha csillagok állásában méri a kapcsolatot, már ne haragudj...
2013. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hamis kifogás volt a részéről, az igazat nem akarta megmondani. Hogy mit csinálj, várd meg míg magától visszajön, ne hívogasd és ne írj neki, ha nem jön ő, akkor pedig gyászold meg ezt a kapcsolatot és utána éld az életed, a gyűrűt tedd el, biztosan lesz pár éven belül más, akit megszeretsz és ő is téged.
2013. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen. Erre rá kellett jönnöm. Viszont, hogy felejtsem el? Minden amit eddig csináltam értelmét vesztette.
2013. dec. 28. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd! hogy konkrétan mit csinálj, azt nem tudom neked megmondani. Ami biztos: nem fojtsd el az érzelmeidet, hagyd feltörni őket. Ha sírni kell, akkor sírjál, ha dühös vagy vágja a falhoz valamit.

Fontos, hogy nem gubózz be a sebeidet nyalogatva, mert ebbe a depis állapotba könnyű belesüllyedni, és lehet, hogy csak orvos szed ki belőle.

Nagyon sajnállak, tudom, hogy nem ezt vártad, de ez a nő nem érdemelt meg téged. Aki képes ilyen indokkal felrúgni egy kapcsolatot, az nem épelméjű, már nem is haragudj.

2013. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!